Wpis

Bolek i Lolek. Genialni Detektywi.

Bolek i Lolek. Genialni Detektywi.
Niedawno pisaliśmy Wam o książce, będącej kontynuacją przygód Stasia i Nel, a teraz w nasze dłonie trafiła kolejna książka wydana przez Znak Emotikon„Bolek i Lolek. Genialni Detektywi” Marcin Wicha
Rewelacyjna książka opowiadająca o przygodach, znanych nam z lat młodzieńczych, Bolka i Lolka.
Bolek i Lolek to chłopcy, którzy mają niesamowite pokłady energii i niezliczoną liczbę pomysłów. Tym razem również wpadają na genialny pomysł, jakim jest założenie Biura Śledczego BiL, podczas wakacji u Cioci Ali. Jak przystało na prawdziwe biuro chłopcy zabrali się do roboty i już pierwszego dnia mieli kilka zleceń, a wszystko dzięki skutecznej reklamie. 
Pewnego dnia w ich ręce trafia mapa ukrytego skarbu. Chłopcy nie mają pojęcia, że śladem mapy podąża przebiegły przestępca Zbigniew Zbrodzień, który jest bardzo zainteresowany skarbem. Na chłopców czeka kilka niezwykłych przygód, na swojej drodze spotkają wiele osób, m.in. Polę Smok, Panią Kasztelankę, Ducha Ryszarda Er i wielu innych. Książkę czyta się miło i bardzo szybko. Z każdą kolejną stroną wciąga nas jeszcze bardziej. Idealna dla dzieci w wieku szkolnym, choć nasza Zuzia również świetnie się przy niej bawiła. Zawiera piękne ilustracje, dzięki którym dziecko może wyobrazić sobie przebieg wydarzeń. Świetna książka, ze wspaniałym zakończeniem 🙂
Więcej zdradzać nie możemy 🙂
Jedyne co mogę Wam jeszcze napisać, to na końcu książeczki czeka na Waszych małych detektywów niespodzianka – „Poradnik detektywa”, a w nim kilka zagadek do odgadnięcia, a przy tym niesamowita zabawa.
Szczerze polecamy 🙂

Comments (1)

  • Anonimowy says:

    Super książka dla dzieci w wieku 5-7 lat. Moja córcia jest zakochana w przygodach tych dwóch wesołków a do tego zupełnie tak jak oni ma zapędy na detektywa. Poradnik detektywa, który jest na końcu książki rozwiązała ze mną bardzo szybko i sprawiało jej to bardzo dużo radości oczywiście tak samo jak czytanie tej kolorowej i zabawnej książki.

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *