Wpis

Było bajecznie

Było bajecznie
Tata ma urlop i świat od razu staje się piękniejszy, a Mama wreszcie chodzi szczęśliwa, bo w końcu może wykorzystać obecność Taty i nadrobić towarzyskie zaległości. 
Z Ciocią Testowane na dzieciach umawiałyśmy się już chyba od kilku tygodni i zawsze coś nam przeszkodziło w spotkaniu. Jednak w końcu nadarzyła się okazja i mogłyśmy spędzić miło kilka chwil przy kawce. Nasze spotkanie było również pretekstem do odwiedzenia nowo powstałej kawiarni Bajka w naszym mieście, o której zapewne zdążyliście poczytać na kilku innych blogach. Miejsce niezwykle magiczne w samym centrum miasta, inne niż wszystkie – bo przyjazne dzieciom. Nareszcie my biedne matki możemy zasiąść wygodnie przy stoliku a nasze dzieci rzucają się w wir zabawy i szaleństw w specjalnie przygotowanym dla nich miejscu 🙂 Oczywiście całkowite oddanie się przyjemności przy dwójce dzieci nie jest tak do końca możliwe, ale naprawdę przyjemnie było spędzić tam czas 🙂 Żałujemy, że nie mieszkamy bliżej, bo z pewnością odwiedzalibyśmy to miejsce częściej, a nawet codziennie 🙂
Po szaleństwach i pysznych „goferach” musieliśmy się rozstać, drzemka maluchów to ważna sprawa, więc nie można było jej ominąć. Z pewnością jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce 🙂

Comments (7)

 • Mamiczka says:

  Mi bardzo brakuje takich miejsc u nas :/ Była fajna kawiarnia z kącikiem zabaw, ale ją zlikwidowali rok temu. Została Pizza Hut. Tylko ten kącik zabaw jest zawsze tak brudny, że można się do niego przykleić. Zazdroszczę takiego miejsca!

  • zuzulenka says:

   U nas przez jakiś czas była też inna kawiarnia tego typu, ale niestety nie przetrwała. Teraz jak tylko usłyszałam, że coś podobnego zaczyna działać w naszym mieście postanowiłam koniecznie tam zajrzeć. Super sposób na spędzenie deszczowego dnia z dziećmi. Naprawdę szkoda, że nie ma więcej takich miejsc.

 • Magda M says:

  Gdybyśmy się nie rozstali, mogłoby dojść do bójki o ciastolinę 🙂

 • Mama Bartuli says:

  szkoda,że u nas nie ma takich miejsc 🙁

  • zuzulenka says:

   Przez długi czas u nas też nie było… Trochę odwagi i pomysłów i można naprawdę wiele zdziałać w takim miejscu 🙂

 • Mała Mama says:

  O takich miejsc powinno byc jak najwięcej!

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *