Uroda

Cellulitowych zmagań ciąg dalszy

Działamy na pełnych obrotach, walka z cellulitem to nie lada wyzwanie, ale nie z takimi rzeczami dałam sobie radę. Grunt to trafić w dobre ręce, czyli takie ręce jakie możecie znaleźć w City SPA Centrum Pielęgnacji Skóry .

Każda z nas ma kompleksy, ja również mam ich kilka, niektórych nie da się się zmienić mimo szczerych chęci, chyba że najzwyczajniej w świecie położę się na stół operacyjny. Są jednak takie, którym można trochę utrzeć nosa bez aż tak dużej ingerencji w ciało.

Fale radiowe.

Tym razem w walce z cellulitem zastosowałyśmy prawo fizyki, a konkretnie fale radiowe i ich cudowne działanie, mające na celu pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Za pomocą specjalnej głowicy przez skórę przechodzą fale radiowe, które powodują silne przegrzanie skóry właściwej nawet do 55 stopni Celsjusza. Poprzez to działanie pobudzane są procesy produkcji kolagenu, a tym samym zwiększa się jędrność i elastyczność skóry. Fale radiowe poprawiają również krążenie krwi i limfy, dlatego też są idealnym rozwiązaniem w walce z cellulitem.

Przebieg zabiegu.

Jak już wcześniej wspomniałam do zabiegu stosuje się specjalne urządzenie wyposażone w głowicę a także żel, który chroni skórę przed poparzeniem. Podczas zabiegu ważne są nasze odczucia, każdy inaczej reaguje na tego typu zabiegi, należy pamiętać, że dana częstotliwość może być inaczej odczuwana u dwóch różnych osób. Głowica przykładana jest do wcześniej pokrytej żelem skóry, następnie wykonywany jest masaż podczas którego fale radiowe przechodzą przez naszą skórę i wywołują rozgrzanie naszego ciała.

Zabieg zdecydowanie należał do tych przyjemnych, chwilami można było nawet zmrużyć oko 🙂 Przyznam szczerze, że moja skóra zbytnio się nie opierała i ze spokojem przyjęła odpowiednią dawkę fal 🙂

Po zabiegu.

Jak już wiecie był to kolejny z zabiegów jakim poddawane było moje ciało. Po zabiegu skóra jeszcze przez cały wieczór była rozgrzana, podobnie jak w trakcie trwania samego zabiegu. Zdecydowanie jej kondycja poprawiła się i to znacznie. Wyruszając na kolejny zabieg i oglądając zdjęcia widzę ogromną różnicę, te wszystkie nierówności na moich udach i pośladkach, jakie do tej pory spędzały mi sen z powiek z każdym zabiegiem stają się coraz mniej widoczne. Już teraz wiem, że efekt końcowy przerośnie moje oczekiwania 🙂

 

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *