Książki

Chata

Chata

Dziś chcę Wam pokazać niesamowitą książkę, po którą warto sięgnąć. Być może nie każdemu z Was przypadnie do gustu, aczkolwiek szczerze polecam Wam zapoznanie się z nią.

Choć z pozoru książka jest stricte związana z wiarą, to mimo to nawet jeśli masz zupełnie inne zdanie w tym temacie musisz po nią sięgnąć. To naprawdę wciągająca opowieść, budząca w człowieku wiele emocji, niesamowita i piękna historia, zapadająca na długo w pamięci.

Książka opowiada o spotkaniu człowieka z Bogiem, dodajmy, że tym człowiekiem był mężczyzna, którego spotkała ogromna tragedia. Podczas rodzinnej wycieczki zostaje porwana jego córka, wszystkie ślady wskazują na to, że ktoś brutalnie ją zamordował, niestety jej ciała nie udało się znaleźć. Ból jaki odczuwa cała rodzina jest ogromny, Mack nie może sobie wybaczyć, że nie uchronił córki przed tragedią. Po kilku latach udręki, spowodowanej bólem po utracie córki, Mack dostaje list, wszystko wskazuje na to, że list został napisany przez Boga… Mack walczy ze sobą czy podążać za wskazówkami z listu, nie wie co i kto tak naprawdę kryje się za listem… Podejmuje ważną decyzję, która zaważy na całym jego życiu… Co tu dużo mówić, Mack ma niesamowitą okazję spotkać samego Boga i zadać mu najtrudniejsze pytania…

Książka wzbudza wiele emocji, nie sposób się przy niej nudzić… Musimy mieć świadomość, że jest to tylko książka, a treść w niej opisana to jedynie opis czyjegoś przeżycia. Obraz Boga jest tu nieco inny niż ukazuje nam Biblia, aczkolwiek mi osobiście taka wizja Boga całkiem przypadła do gustu 🙂 Autor poruszył tu istotny problem, jakim jest wybaczanie. Bóg ukazany w książce wybacza wszystkim wszystko, w wybaczaniu dostrzega sens zbawienia. Wszelkie zło, jakie istnieje na świecie ma dla niego ukryty sens i wykorzystuje je z pożytkiem dla człowieka, który go doświadczył.

To bardzo ciekawa historia, miło się ją czyta, miło się przy niej wzrusza, w świecie pełnym zła i przemocy warto sięgnąć po taką książkę 🙂 Spotkałam się z wieloma opiniami na jej temat, jednak postanowiłam sama wyrobić sobie własne zdanie. Polecam i Wam to zrobić 🙂

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *