Wpis

Chodzenie = radość

Chodzenie = radość
Nigdy nie przypuszczałam, że chodzenie może sprawić dziecku tyle radości. Nasza Zuzia bardzo szybko zaczęła stawiać pierwsze kroki, potem była chwila przerwy i nagle ruszyła jak szalona 🙂 Chyba jest to rodzinne, bo jej braciszek Mateuszek już w wieku 8 miesięcy z chodzeniem nie miał żadnego problemu 🙂 A tu przy okazji macie link do bloga Mateuszkowego 🙂
 ———>  http://koperkowie1.blogspot.com/
Nasza Zuzia za każdym razem okazuje tyle radości ze swojej nowej umiejętności, sama bije sobie brawo jak przejdzie spory kawałek i krzyczy przy tym z radość: „Aaaaaaaaa!!!”. Jestem z niej taka dumna, każde jej osiągnięcie rozpiera mnie dumą, każde nowe słowo… Nie mogę tego opisać… 🙂 I śmiać mi się chce jak na niektórych forach mamy prześcigają się, które dziecko pierwsze zaczęło chodzić, któremu szybciej wyszedł pierwszy ząbek, itp ( przy czym na każdym forum ta sama mama pisze co innego). Przecież to jest nieistotne, ważne że Nasze dzieci osiągają sukcesy, a my możemy cieszyć się razem z nimi.

Ach kocham nad życie mojego Zuziaczka i jestem z niej taaaaka dumna :*
Moja cudowna Śmieszka 🙂

A tak się bawię 🙂

Comments (10)

 • Nauka chodzenia dla dziecka to niebywały krok w rozwoju. 🙂 Teraz wszystkie przestrzenie stoją przed nim otworem. 🙂
  Brawa dla córci. 🙂

 • Princess says:

  potwerdzam DUMA Z DZIECKA to cos czega nieda sie pewnie w slowach opisać az gorąco sie robi na sercu:)) na forach jest wiele Mamuś ,ktore mylą sie we własnych zeznaniach;p już my to znamy:)))) bardzo dobrze:)) ale ja na to nie zwracam uwagi zbytniej czyjeś dzieci mnie nieinteresuja az tak jak moje własne:))przezywam sukcesy dzieci znajomych czy rodziny ale to chyba jak każdy czlowiek ciesze sie z czyjegość szczęścia chodz nie kazdy to potrafi niestety…. a szkoda bo niepowinno sie wciągać dzieci w swoje jakieś gierki czy niespełnione ambicje a tyle sie tego widzi…. jak pisałas… trzeba to olac i cieszyc sie zwyczajnie zyciem;p calujemy i gratki dla Zuzi!!!!!!!

 • Patrycja says:

  Jaka szczesliwa Krolewna 🙂

 • Emma says:

  Brawa dla Zuzi 😀

 • Dzielna dziewczynka nie ma co 🙂

 • mamaszymona says:

  Uśmiech małej kokietki

 • lavinka says:

  Dziesiąty miesiąc to i tak wcześnie, znam dzieci które zaczynały chodzić grubo po przekroczeniu roku, a teraz wcale nie odstają od innych. Staram się nie przejmować terminami, ale przy pierwszym dziecku to takie trudne! Mam na myśli porównywanie do rówieśników, kiedy one dawno już śmigają, a moje zdolny leń 😉

 • by M ❤ says:

  Jest przesłodka i gratulacje za radosne kroczki 🙂

 • Kate says:

  Bardzo ładnie kruszynka robi postępy. Moja córcia miała 16 miesięcy jak stanęła pewnie na nogi a teraz nie mogę jej dogonić.

  ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGA I KONKURS Z FIRMĄ MAM

 • Ola Wiecha says:

  Brawo dla Twoje uroczej śmieszki;)

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *