LifestyleZdrowie

Czy wszystko gra?

Czy wszystko gra?

Czy wszystko gra?’

U nas jest całkiem nieźle, ale nie o samopoczuciu będziemy tutaj mówić 🙂

Dziś przychodzimy do Was z jakże ważnym tematem – tematem zdrowia.

Jako mama doskonale wiem jak bardzo przestałam troszczyć się o swoje zdrowie, kiedy na świecie pojawiły się dzieci. To im poświęciłam całą swoją uwagę zapominając, że zdrowa mama to dla nich największy skarb. Przeszłam bardzo długą i wyboistą drogę, moje zaniedbanie przyniosło wiele skutków, z którymi pewnie do końca życia będę się zmagać, ale dzięki temu co mnie spotkało wiem jak ważna i istotna jest profilaktyka. I tu nie chodzi tylko o mnie, ale zarówno o mojego męża i jak najbardziej o nasze dzieci.

Panowie – bo to właśnie im zamierzam poświęcić dziś trochę czasu na blogu, to właśnie Oni są mistrzami dbałości. Nikt tak nie dba o swoją własność jak Oni. Weźmy tu za przykład auto – ich największy skarb czy też inne drogocenne zabawki związane z życiową pasją, niestety świat nie kończy się na zainteresowaniach, są bardziej istotne sprawy, chociażby takie jak Wasze zdrowie, o którym tak często zapominacie Drodzy Panowie. Przyznać się tu proszę ilu z Was w przeciągu 2-3 lat wykonało badanie krwi, odwiedziło urologa czy proktologa? Podejrzewam, że nie jest Was wielu, bo przecież na głowie tysiące spraw: praca, dom i rodzina, można się w tym wszystkim zapomnieć… Ale pod żadnym pozorem nie można sobie tego odpuścić…

Choroba nie wybiera, a profilaktyka pozwala nam regularnie kontrolować sytuację i w razie niebezpieczeństwa działać możliwie jak najszybciej.

My – kobiety mamy zdecydowanie większą potrzebę korzystania z badań profilaktycznych, chociażby ze względu na planowaną ciążę czy też najzwyczajniej w świecie naszą genetykę. Niestety Panowie bardzo często miewają ku temu opory, krępują się i nie podejmują tak ważnego tematu. A tu naprawdę nie ma się czego obawiać, badanie nie boli, czasem wystarczy szybkie pobranie krwi i oddanie moczu do badania.

I tu naprzeciw całemu problemowi wychodzi Laboratorium DIAGNOSTYKA, które począwszy od 11 września przez najbliższe 2 miesiące przeprowadza specjalną kampanię profilaktyczną skierowaną właśnie do mężczyzn. Panowie w specjalnej obniżonej o prawie 50% cenie będą mogli wykonać 15 ogólnych, przekrojowych badań oraz badania szczególne, tzw. intymne. To naprawdę świetna okazja, żeby skontrolować zdrowie naszych ukochanych mężczyzn. Co my byśmy bez nich zrobiły? No co?

 

Wśród badań mamy do wyboru dwa pakiety: ogólny (szereg specjalistycznych badania krwi, badanie hormonów i PSA) i specjalistyczny (badania dotyczące problemów intymnych).

Kampania trwa do 30 listopada, każdy z Was może pobrać ze strony bony na badania, dzięki którym będzie można dodatkowo wygrać wartościowe nagrody – pobyty dwuosobowe z zabiegami w Hotelu Centuria Wellness & SPA, zestawy nagród od Fundacji ZIKO dla Zdrowia– zestawy kosmetyków i torebki marki Wojewodzic. Bony na badania można będzie zrealizować do końca grudnia 2017. W celu pobrania bonów i wypełnienia prostego formularza zgłoszeniowego musicie kliknąć –> TUTAJ

 

Drogie Panie Wy również możecie na własną rękę pobrać voucher dla swojego mężczyzny i w trosce o jego zdrowie wysłać go na badania. W końcu to dla dobra naszych kochanych Panów.

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *