Książki

Dziewczyna z pociągu

Dziewczyna z pociągu

Nieodparta pokusa przeczytania czegoś niesamowitego długo krążyła w mojej głowie 🙂

Po rewelacji, jaką okazała się dla mnie „Niewierna” obawiałam się, że nie trafię już tak dobrze.

Co za niedorzeczne podejście 🙂

Wszędzie głośno o tej książce, myślę sobie: „Co może być w niej takiego niesamowitego?”

Kolejny hit na miarę Greya?

Milion razy przechodziłam obok tego tytułu, ale dopiero ten milion pierwszy okazał się najbardziej przemawiający do mojej artystycznej duszy 🙂

„Dziewczyna z pociągu” to właśnie tak brzmi tytuł tego super świetnego kryminału! Chcecie wiedzieć czemu się do niego przekonałam? Na okładce książki dojrzałam znane mi nazwisko Tess Gerittsen, czyli ceniona przeze mnie autorka wielu kryminałów, dzięki której pokochałam czytanie na nowo. Skoro ona poleca tą książkę nie mogłam jej nie przeczytać.

Dziewczyna z pociągu, zwykła dziewczyna, kobieta, która każdego dnia dojeżdża do pracy pociągiem, przez okno obserwuje otaczającą ją rzeczywistość, snując na jej temat swoje własne wyobrażenie. Nie zdaje sobie sprawy, że wynik jej obserwacji może okazać się dla niej zgubny, a rola zwykłej, szarej, nieznajomej dziewczyny z pociągu przerodzi się w rolę głównej sprawczyni zamieszania.

Nie chcę pisać nic więcej na temat tej książki i psuć Wam satysfakcję z jej czytania. Zapewniam Was jednak, że ta książka jest warta wszystkiego!

Dużo akcji, zagadkowych wydarzeń, tak naprawdę trudno domyśleć się tego jak ona się skończy i to właśnie mnie w niej urzekło. Nie lubię już na początku czytania znać zakończenia 🙂

Polecam Wam ją gorąco „Dziewczyna z pociągu” Paula Hawkins !!!

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *