Wpis

Happy

Happy
Hej Kochani 🙂
Zmiany w naszym grafiku spowodowały lekkie zawirowania, ale wracamy z nową energią i pomysłami. Jedyne co nas ogranicza to czas, gdybym mogła to wydłużyłabym tą dobę o kolejne 24h… Szkoda, że tak się nie da…
Ostatnio mamy dosyć zwariowane poranki, cała nasza czwórka jakimś cudem musi pojawić się w trzech miejscach na raz, o mniej więcej tej samej godzinie, stąd nasza mniejsza aktywność o poranku.
Mimo wszystko odpowiada mi taka opcja, odpowiada mi to zwariowane życie. Nawet jeśli jestem zmęczona, nawet jeśli mam mniej czasu, to spełniam się w każdym calu. W mojej głowie zrodziły się nowe plany, nowe marzenia, realne marzenia!!! Dawno się tak nie czułam, dawno nie czułam się tak szczęśliwa!!!
Upewniam się coraz bardziej w tym, że wiosna jest moją ulubioną pora roku 🙂 Przyniosła nam tyle pozytywnych zmian, mam nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej i będzie tylko początkiem tego co dobre w naszym życiu.
Zostawiam Was z naszą uśmiechniętą buzią 🙂
Po szaleństwach na placu zabaw padam ze zmęczenia, także widzimy się jutro 🙂
Przy okazji chcieliśmy podziękować CM like a bird za wspaniały upominek, jaki udało nam się wylosować na Spotkaniu Mam Blogerek w Płocku 🙂
Jak widać przypadł nam do gustu – zwłaszcza Zuzi <3
Całymi dniami wyleguje się i tuli do poduchy i kołderki <3Miłego wieczoru :*

 

 

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *