DOM

Home

Home

Wszystko co do tej pory wydawało się pięknym i odległym marzeniem nagle stało się prawdą <3
Co czujemy w tej chwili?
Euforia i radość miesza się z niepewnością i strachem…

Mamy to, o czym marzyliśmy od zawsze, DOM – jakiego zawsze chcieliśmy, DOM – w którym zamierzamy wychować nasze Córki, DOM – w którym zamierzamy się zestarzeć. Jednak gdzieś w głębi duszy martwimy się tym, co czeka nas właśnie teraz. Decyzja o budowie nie była łatwa, okazuje się, że na każdym kroku czeka na nas mnóstwo niespodzianek, nieplanowanych wydatków i innych kosztów. Ogrom pracy, jaką musisz włożyć jest na tyle absorbujący, że nie ma czasu na euforię i świętowanie. Cały swój czas poświęcamy pracy, po to aby móc wreszcie przewieźć ostatni karton i przespać pierwszą noc we własnym łóżku, w swoim własnym domu.
Z jednej strony czujemy ogromną ulgę, że wreszcie zakończyliśmy ten etap, z drugiej zaczynamy kolejny równie trudny… Przed nami długa droga do tego, aby wreszcie spokojnie usiąść z gorącą kawą w ręku na tarasie, jednak wizja tego co będzie za jakiś czas daje nam siłę i motywację do działania. Tak długo czekaliśmy na tą chwilę, tak wiele poświęciliśmy aby wreszcie znaleźć się w tym miejscu.

Warto było marzyć <3

 

Comments (6)

 • Małgorzata Stryjecka says:

  Będzie pieknie ,gratulacje i✊? trzymam kciuki za powodzenie w dalszych pracach.

 • Paula says:

  Będzie super 🙂 wcześniej czy później dojdziecie do stanu używalności 😉 trzymam kciuki, aby udało WAM się to piękne marzenie utrzymać. My w przyszłym roku zamierzamy kupić swoje , więc wiem jakie macie obawy. Nam się w głowach kotłuje. TRZYMAM KCIUKI 🙂

  • zuzulenka says:

   Dziękujemy ogromnie :* Nam się tak kotłowało w głowach kilka lat, to trudna decyzja i trzeba dokładnie wszystko przemyśleć. Powodzenia dla Was :*

 • Ona Jedn says:

  Trzymam gorąco kciuki! My jescze jesteśmy na etapie marzeń o tym naszym wymarzonym domu, ale wierzę, że tak jak Wam – kiedyś się to marzenie spełni 🙂 Gratulacje!

  • zuzulenka says:

   Dziękuję i trzymam za Was również mocno kciuki 🙂 Na pewno kiedyś się spełni, szybciej niż myślisz 🙂

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *