Wpis

Hulajnogowe szaleństwo

Hulajnogowe szaleństwo
Dziś kilka słów o naprawdę fantastycznym sprzęcie, jaki od dobrego roku jest w naszym posiadaniu.
Hulajnoga 2 w 1 Little Tikes.
Nie jest to absolutnie żadna reklama sponsorowana!!! Hulajnoga jest jednym z zeszłorocznych prezentów od Mikołaja, a fakt, iż jest już z nami tak długo i sprawuje się genialnie, utwierdził nas w tym aby o niej napisać.
Zacznijmy od tego, że jest to jednocześnie jeździk i hulajnoga, a więc nie jest to zabawka na tzw. „jeden raz”. Wasze dziecko może korzystać z niej zarówno mając 10-11 miesięcy jak również mając 3 lata. 
Maksymalna waga dziecka/obciążenia to 20kg, choć powiem Wam szczerze, że zdarzyło się wielokrotnie, że to Zuzulenkowa Mama, o wadze nieco ponad 60kg, postawiła swoją nogę i szusowała po ulicach 🙂 Naprawdę bardzo solidna rzecz a dodatkowo sprawia dzieciom ogromną radość. 
Z łatwością można przerobić ją z jeździka w hulajnogę i na odwrót (dołączone jest do niej siedzisko, które z łatwością się montuje na zwykły docisk), do tego jest możliwa regulacja wysokości uchwytu. Posiada również antypoślizgowe koła, dlatego śmiało można z niej korzystać w domu, jak również na dworze w otoczeniu kałuż (patrz zdjęcia poniżej).
Jak widać również na załączonych zdjęciach nie straszne naszej hulajnodze są woda, deszcz czy śnieg. Naprawdę solidnie wykonana zabawka, która przetrwa wiele.

I ważna informacja dla młodych rodziców: jest to idealny pojazd, dzięki któremu Wasze dzieci mogą rozpocząć naukę jazdy na hulajnodze 🙂 Nasza Zuzia miewała różne etapy, długi czas nie wiedziała na czym polega jazda na niej, mimo że wszyscy jej pokazywali jak się to robi 🙂 Raz chciała siedzieć, raz chciała jechać, więc tutaj Mikołaj wstrzelił się idealne z prezentem 🙂
Naprawdę szczerze polecamy!!!

Zdjęcia i mina Zuzi mówi sama za siebie – pełne skupienie i świetna zabawa 🙂

Comments (2)

  • Bardzo podoba mi się ta hulajnoga. Uwielbiam takie gadżety, które interesują dzieci i wyciągają je z domu

    • zuzulenka says:

      Większość zabawek jest na jeden raz, a tutaj hulajnoga sprawdza się zarówno u mniejszego dziecka jak i u większego, wszystko zależy od tego jak ją będziemy wykorzystywać. Do tego fakt, że jest bardzo wytrzymała i odporna na warunki pogodowe jest ogromną zaletą tego sprzętu. Czeka nas zakup następnej, bo Dziewczynki awanturują się o nią przy każdej okazji 🙂

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *