Książki

Hyggujemy

„Hygge. Duńska sztuka szczęścia” Marie Tourell Soderberg

Brzmi intrygująco, prawda?

Książka, która nauczy nas bycia szczęśliwym.

Zabawne, ale wiele osób w ten sposób ją odbiera.

Prawda jest zupełnie inna.

Nie znajdziemy w niej idealnego sposobu na szczęście, ale nauczymy się tego, że warto doceniać każdą chwilę w swoim życiu, że warto mieć pasje i je rozwijać, bo to właśnie dzięki nim stajemy się szczęśliwymi ludźmi. Książka „Hygge. Duńska sztuka szczęścia.” pozwoli nam zrozumieć, że szczęście można znaleźć wszędzie.

Każdy z nas w swoim życiu osiąga taki etap, kiedy zwyczajnie czuje, że się wypala, że czegoś mu brakuje. Czujemy się wtedy nieszczęśliwi, w takich chwilach powinniśmy sięgnąć właśnie po tą książkę i chłonąć słowo po słowie. To pozwoli nam przypomnieć sobie czym tak naprawdę jest szczęście i na czym ono polega.

Książka „Hygge. Duńska sztuka szczęścia” to zbiór pięknych historii opowiadanych przez mieszkańców Danii, którzy nie wiem czy wiecie, ale są uważani za najszczęśliwszy naród na świecie. To właśnie dzięki hygge odnajdują swoje szczęście, ciepło i bliskość w najzwyklejszych rzeczach, czynnościach i sytuacjach. Powinniśmy brać z nich przykład, spróbować znaleźć swoje własne, osobiste hygge i oddać się przyjemności, jaką jest hyggowanie 🙂

Książka, która powinna znaleźć się w każdym domu, po którą powinno się sięgać każdego dnia, aby nigdy nie zapomnieć o tym co najważniejsze.

Polecam całym serduchem <3

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *