Książki

Jednominutowy menedżer – czyli krótko i jasno o świecie biznesu

Jednominutowy menedżer – czyli krótko i jasno o świecie biznesu

Czytanie to moja ogromna pasja, dlatego często wrzucam Wam tutaj ciekawe pozycje książkowe warte uwagi. Wśród nich królują kryminały, te szalone zwroty akcji, wielka niewiadoma i zaskoczenie zdecydowanie najbardziej mnie fascynują. Od dłuższego jednak czasu zgłębiam swoją wiedzę w zakresie literatury biznesowej, jest to wynik podjętej niedawno decyzji o powrocie na studia. Nie sądziłam jednak, że trafię na naprawdę ciekawe pozycje i będę mogła się nimi z Wami podzielić.

„Nowy jednominutowy menedżer” dr Ken Blanchard, dr Spencer Johnson, to bardzo krótka aczkolwiek ciekawa książka, napisana w formie opowiadania, dzięki czemu łatwiej jest ją przyswoić i zrozumieć. Język biznesowy jest tutaj totalnie niezauważalny, a mimo wszystko zdobywamy strona po stronie wiedzę niezbędną do funkcjonowania w świecie biznesu. Książka opowiada o młodym człowieku, który chce poznać metodę na skuteczne zarządzanie ludźmi, zespołem. Za sprawą zasłyszanych historii o pewnym Menedżerze, osiągającym niesamowite rezultaty, poznaje tajniki skutecznego zarządzania. Książka ta posłuży nie tylko osobom pracującym na stanowisku menedżera czy kierownika, pozwoli ona również zorganizować nasze życie codzienne. Bardzo często gubimy się w otaczającym nas świecie, nie wiemy jak poradzić sobie z problemami, a ich rozwiązanie czasami wydaje się być prostsze niż myślimy.

Nie będę zdradzać Wam szczegółów książki, jest tak krótka, że można ją opisać w kilku zdaniach. Zachęcam jedynie do zapoznania się z jej treścią, daje sporo do myślenia, pozwala uporządkować nasze życie i naszą pracę, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozróżniać ważne i istotne sprawy od tych zupełnie nic nieznaczących, a osiąganie wyznaczonych celów staje się bardziej realne i możliwe.

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *