Wpis

Lena Wam dziękuje

Lena Wam dziękuje
Mija rok od ostatniego wpisu na ten temat. Bardzo ważny rok, bo kolejny z naszym małym Skarbem – Lenusią <3
Komu mamy być za to wdzięczni? 
Nie musimy chyba pisać – wszystkim dobrym ludziom, którzy dzielnie troszczyli się o nasze dziecko, a najbardziej Wam kochana WOŚP!
Gdyby nie Wy, strach pomyśleć jakby się to wszystko dla nas skończyło.
Jesteście wielcy, jesteście niesamowici i nie zdajecie sobie sprawy z tego jak wiele dobra czynicie.
Nie czytam bzdurnych i absurdalnych komentarzy, które szkalują dobrych ludzi. Wszyscy, którzy co roku działają w WOŚP i ją wspierają zasługują na ogromne podziękowania i wielu z nas nie wypłaci się im do końca życia, za to co zrobili. Życia dziecka nie da się wycenić, ono jest jedyne, bezcenne – najważniejsze!!! Będziemy wspierać WOŚP każdego roku, bo mamy im za co dziękować – za nasze małe, kochane ŻYCIE <3
Szpitalnego koszmaru nigdy nie zapomnimy, widok bezbronnego dziecka leżącego w inkubatorze, podpiętego pod setki kabelków i nasza bezsilność, załamanie, zrozumie tylko ten kto to przeżył… Teraz możemy jedynie te wspomnienia zastąpić dobrymi, które zamierzamy skutecznie realizować każdego dnia. A wszystko dzięki Wam, dzięki Wam WOŚP mamy na to szansę!!! Dzięki Wam nasza Zuzia jest starszą siostrą, ma wspaniałą towarzyszkę zabaw, ma się z kim pokłócić ale też ma swoje małe serduszko do kochania. Każdego dnia kiedy słyszymy dobiegające z pokoju słowa Zuzi: „Lena no coś Ty, kocham Cię!” dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego że dziś jesteśmy w takim właśnie składzie <3 To znaczy tak wiele <3
Dziękuję i będę dziękować do końca swoich dni :*

A Wszystkim, którzy wątpią w sens istnienia i działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostawiam żywy fakt, który potwierdza jej niesamowitą ideę. I niech mi teraz ktoś powie, że to wszystko nie ma sensu!!!

Już 11 stycznia 2015 roku odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zachęcamy Was do wspierania tej cudownej inicjatywy!
Wy również możecie przyczynić się do uratowania czyjegoś życia <3

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *