Lifestyle

Life is easy

Wszystkiego w życiu trzeba doświadczyć, żeby potem móc wyciągać pewne wnioski i czerpać z tego doświadczenie.

Właśnie jesteśmy na etapie zdobywania nowej wiedzy z zakresu chorób wieku dziecięcego i jedyne co Wam mogę powiedzieć, to wiem, że nic nie wiem.

Na nic porady innych mamuś, najważniejsze to kierowanie się zdrowym rozsądkiem i wszystko uda się jakoś przetrwać (pomoc lekarza specjalisty mile widziana) 🙂

Z racji choroby możliwość robienia zdjęć ogranicza się do jednej z naszych Kobietek, więc pewnie zauważycie znaczne braki Lenki, ale jak tylko nasza mała Biedroneczka zgubi swoje kropki, obiecujemy wszystko sobie odbić i nadrobić.

Dziś zostawiamy Wam porcję rodzinnych zdjęć, jakie udało nam się zrobić tuż przed chorobą. Kto by pomyślał, że dwie tak różne osóbki, potrafią nauczyć nas – dorosłych, tak wielu mądrych rzeczy, w szczególności miłości, której uroki poznajemy każdego dnia.

Miłość rodzeństwa jest niezwykle silna, choćby nie wiem co się działo, zawsze wiesz, że ta druga osoba myśli o Tobie, wiesz, że zawsze możesz na nią liczyć, że zawsze wyciągnie w Twoim kierunku pomocną dłoń. Nie zawsze sprawdza się to w dorosłym życiu, ale wszystko zależy od tego jak bardzo będziemy pielęgnowali te więzi od najmłodszych lat. W końcu miłość partnera to nie wszystko, czasem zwyczajnie nie da się o wszystkim porozmawiać ze swoją drugą połówką, a w kim będziesz mieć największe oparcie jak nie w najbliższej rodzinie. Grunt to mimo wszystko pielęgnować swoje relacje z bliskimi, nie zawsze musimy się we wszystkim zgadzać, ale możemy być pewni, że z dużym wsparciem nie zginiemy.

Wierzę, że nasze Dziewczyny będą dla siebie zawsze najlepszymi przyjaciółkami, chciałabym aby ich relacje nigdy nie uległy zmianie i aby zawsze uczestniczyły w swoim życiu <3

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *