Książki

Liść

Nareszcie udaje mi się znaleźć chwilę na małe sam na sam z książką 🙂

A w związku z tym niedawno pokusiłam się na nieco inną lekturę niż zwykle, idealną zarówno dla małego jak i dużego czytelnika, każdemu z osobna przyniesie mnóstwo ciekawych doznań i emocji.

Książka „Liść”, której autorką jest Julia Rozumek, dla niektórych z Was zapewne dobrze znana 🙂 Książka opowiada historię liścia, który niesiony przez wiatr spotyka różnych ludzi i różne historie, a z każdej z nich wynosi nowe wnioski i przemyślenia, jakże przydatne w życiu. Pokazuje w prosty sposób, jakimi wartościami należy się kierować, aby przeżyć życie jak najlepiej. Książkę z całą pewnością warto przeczytać, zagłębić się w jej sens i delektować każdym słowem i obrazem, a jeśli o obrazie mowa to koniecznie muszę tu pochwalić autorkę ilustracji, Katarzynę Stróżyńską-Goraj, ta książka bez niej byłaby niepełna, dzięki jej wspaniałym ilustracjom wszystko staje się jasne.

Jeśli chcecie podobnie jak my przypomnieć sobie o wartościach, jakimi należy się kierować w życiu to musicie koniecznie sięgnąć po tą książkę.

Polecamy całym serduchem <3

 

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *