LifestyleNowości

Małe zmiany nie są złe

Małe zmiany nie są złe

Od dłuższego czasu chodzą za nami małe zmiany, zmiany dotyczące naszych czterech kątów 🙂

Bardzo chcielibyśmy zrobić generalny remont, ale po wstępnych oględzinach postanowiliśmy dać sobie czas i dokonać tylko niewielkich przeróbek. Nauczona doświadczeniem podczas urządzania pokoju Dziewczynek postanowiłam stawiać na dodatki, dzięki którym nasze szare i smutne mieszkanie nieco się ożywi.

Od tak dawna marzyłam o tym, co właśnie dziś chcę Wam pokazać 🙂 Problem w tym, że jestem tak niezdecydowaną osobą, że dokonanie jakiegokolwiek wyboru graniczy w moim przypadku z cudem. I oto właśnie dokonało się! Wiecznie niezdecydowana Zuzulenkowa Mama zaryzykowała. Ryzyko się opłaciło i dzięki temu nasze mieszkanie nabrało rodzinnego ciepła i miłej atmosfery. Każdego poranka podczas śniadania nie muszę patrzeć się na gołą, szarą ścianę, każdego dnia po powrocie z pracy nie wita mnie widok pomazanej przez Dziewczynki kredkami i innymi niezidentyfikowanymi barwnikami ściany w przedpokoju. Za sprawą kilku niewielkich dodatków mam nowe mieszkanie 🙂

O czym mowa?

O dekoracyjnych naklejkach, dostępnych u Tenstickers.pl

Jeśli szukacie pomysłu na odmienienie Waszego salonu czy pokoju Waszego dziecka to trafiliście idealnie. Jest tu tak ogromny wybór, że trudno zdecydować się na coś konkretnego. Sama miałam niezły mętlik w głowie 🙂 Wzory do pokoju dziecięcego skradły moje serce, ale od dawna miałam zamysł, żeby w naszej kuchni pojawił się jakiś miły dla oka napis lub print.

Do kuchni wybrałam wzór artystyczna filiżanka kawy, co jak co, ale od teraz miło będzie zasiadać przy kuchennym stole 🙂 Przedpokój z kolei ozdobiłam przepięknym napisem „Bycie rodziną oznacza…”, które niesie za sobą pewne przesłanie bardzo ważne dla nas dokładnie na tym etapie naszego wspólnego życia. Mam nadzieję, że w tych gorszych chwilach, które zdarzają się w każdym nawet najlepszym małżeństwie i rodzinie, przypomni nam o tym dlaczego tu i teraz jesteśmy właśnie w tym miejscu.

Jeśli chcecie znaleźć coś specjalnie dla siebie lub też macie ochotę stworzyć swój własny, indywidualny projekt śmiało zaglądajcie do TENSTICKERS 🙂 Jest w czym wybierać 🙂

 2

3

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *