Wpis

Mama

Mama
Coś mi się wydaje, że ktoś tu ma dzisiaj swoje święto?!
Tak, tak!
Dzisiaj mamy Dzień Matki!

W związku z tym cudownym świętem życzę Wam Kochane Mamy samych radosnych chwil w Waszym życiu, mnóstwo miłości i spełnienia wszystkich marzeń. 

Pewnie po powrocie z pracy czekały na Was same wspaniałe niespodzianki od Waszych pociech? 🙂
Czyż nie jest wspaniale czuć się potrzebną i kochaną?
Te cudowne małe rączki ściskające Cię namiętnie i szepcące do ucha: „Mamusiu, kocham Cię” <3
Ten cieniutki głosik śpiewający najpiękniej jak tylko potrafi: „Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam!”
Na ten dzień warto czekać cały rok 🙂
I mimo, że słyszysz te słowa każdego dnia, to właśnie dziś nabierają one magicznego znaczenia 🙂
Zuzia i Lenka nie zapomniały o Mamie, buziaków i wyznań miłosnych mam dziś co nie miara. Tylko one potrafią mnie wzruszyć, tylko one potrafią rozczulić mnie do łez. Kocham te moje małe Żabki do granic możliwości i choć nie zawsze było mi łatwo, to dziś wiem, że przeżyłabym to raz jeszcze, bez nich nic nie było by takie samo.
Z dumą nazywam siebie Mamą, na każdym kroku chwalę się poczynaniami moich Córek, w końcu to one stanowią źródło moich wszystkich radości. Kiedyś myślałam, że szczęście to dom, dobra praca, wykształcenie, dziś oddalam te myśli, dziś wiem, że szczęście to miłość, dziś wiem, że mam znacznie więcej niż mogłam sobie wymarzyć. Dwa małe serduszka, które kochają mnie ponad wszystko, dwa małe serduszka, które kocham najmocniej na świecie. To mi wystarcza za wszystkie bogactwa świata <3
Nie zapominam o tym, że Mama to także kobieta, dlatego często wciągam na nogi czerwone szpilki i biegam jak szalona po placu zabaw czy po plaży, w końcu wszystko jest możliwe i to od nas zależy jak chcemy zorganizować swoje życie. Na wszystko można znaleźć czas, wszystko da się pogodzić, dlatego drogie Mamy, tak jak ja mogę biegać w szpilkach po piasku, tak i Wy możecie się realizować pełniąc tak ważną rolę jaką jest Matka.
Chcieć to znaczy móc!!!

bluzka – Mohito
spodnie – New Yorker
torba – H&M
buty – Allegro
narzutka – No Name

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *