Lifestyle

Mój pierwszy raz…

Dla jednych oznaka buntu młodzieńczego, dla innych oznaka głupoty i bezmyślności, dla jeszcze innych piękna ozdoba, dla mnie to coś znacznie ważniejszego, czyli czemu w wieku prawie 30 lat zdecydowałam się na zrobienie tatuażu.

Długo myślałam czy podjąć taką decyzję, należę raczej do tych osób, które nie grzeszą odwagą i jak przychodzi co do czego wymiękają i rezygnują 🙂 Tu na szczęście zdecydowała jedna krótka chwila, nie było czasu na zastanawianie, wiedziałam doskonale co chcę i gdzie chcę. W końcu tatuaż zostaje z nami już na zawsze, dlatego decyzję taką trzeba dobrze przemyśleć. Chciałam aby nie było to coś wielkiego, a także aby miało dla mnie jakieś szczególne znaczenie i właśnie tak jest.

ZUZULENKA – to nie tylko blog, a tak naprawdę to ostatnia rzecz o jakiej powinniście pomyśleć! ZUZULENKA to połączenie największych miłości mojego życia, Zuzia i Lenka, mój cały świat, to dla nich żyję, to dla nich tak wiele wytrzymałam, to dla nich każdego dnia starałam się być silna, mimo wielu przeszkód jakie stawały nam na drodze. ZUZU – to właśnie tak mówimy na Zuzię, nasza Księżniczka, wspaniała, mądra dziewczynka, starsza siostra, najlepsza, jaką mogła mieć Lenka, każdego dnia uczy nas czegoś nowego, czasem wydaje mi się, że stanowczo za szybko dorasta  🙂 LENA – nasz mały Paproszek, jest bardzo silną dziewczynką, z całych sił walczyła o to, aby być tu z nami, ta niepewność, ten koszmar jaki przeżyliśmy już na zawsze zostanie w naszej pamięci, na szczęście nie poddałyśmy się, to dla niej wzięłam się w garść kiedy sytuacja była nadzwyczaj beznadziejna, walczyłyśmy o każdy mililitr wypitego mleka, walczyłyśmy o każdy dodatkowy gram na plusie, to co dla innych wydawałoby się niczym dla nas oznaczało wielki sukces. Nauczyła mnie tak wiele, dzięki niej wiem, że jeśli czegoś bardzo chcemy to musi się udać. To ona zmieniła moje spojrzenie na świat. Wspólnie tworzą całość, wypełniają moje serce, są uwieńczeniem miłości Zuzelnkowych Rodziców, więc chyba nic i nikt nie może mieć większego znaczenia dla nas.

Czy jest lepsze wytłumaczenie tego dlaczego właśnie ZUZULENKA i dlaczego chcę, żeby ten napis został ze mną na zawsze? 🙂

Comments (4)

 • zuzulenka says:

  Dziękuję, aż się zarumieniłam 🙂

 • malgorzata stryjecka says:

  piękny gratuluje 🙂

 • zuzulenka says:

  Ja też nareszcie dojrzałam, wiedziałam co chcę i mam 🙂 Miałam w planach jeszcze jeden, ale większy i podejrzewam, że nie wytrzymałabym bólu 🙂 Na razie robię przerwę, ale nie mówię nie 🙂

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *