Książki

Najdłuższa podróż

Najdłuższa podróż

Jeśli brakowało Wam książkowych wpisów, to właśnie dziś uzupełniam braki 🙂

Udało mi się w końcu zwalczyć chwilowy brak weny i wracam do czytania 🙂

Dziś na główny plan wysuwa się książka „Najdłuższa podróż” Nicholas’a Sparks’a.

Piękna opowieść o miłości – dwie historie, które łączą się w całość. Od samego początku jedna przeplata się z drugą, po to, by na koniec zaskoczyć czytelnika.

Pierwsza historia dotyczy Iry, starszego mężczyzny, który w niezbyt sprzyjających okolicznościach wspomina swoje całe dotychczasowe życie. Ira przenosi nas w dosyć trudne i ciężkie czasy, a jednocześnie wprowadza w niesamowitą i pełną emocji historię miłości pomiędzy nim a jego nieżyjącą żoną, Ruth, która okazuje się być dobrym duchem czuwającym nad nim w tych trudnych chwilach.

Druga historia przeplata ze sobą losy dwóch młodych ludzi, Sophi i Luke’a. Sophia to studentka historii sztuki, Luke to zawodowy ujeżdżacz byków. Przypadkowe spotkanie sprawia, że pomiędzy tą dwójką rodzi się uczucie, tak silne, że nie sposób nad nim zapanować. Totalnie różni, z zupełnie innymi priorytetami w życiu, a jednak właśnie te przeciwieństwa w dziwny sposób ich ku sobie przyciągają. Niesamowita historia miłości, która zostaje wystawiona na ciężką próbę. Czy uda im się wytrwać w tej miłości?

„Najdłuższa podróż” to nie jest zwykła książka, to idealnie skrojona opowieść, pełna emocji i uniesień, która niesie za sobą ważne przesłanie, że miłość jest największą wartością w życiu człowieka i tylko dzięki niej możemy osiągnąć pełnię szczęścia.

Mi to przesłanie jak najbardziej odpowiada!

Polecam tę książkę Wszystkim romantycznym duszom 🙂

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *