Książki

Nie mów nikomu

Nie mów nikomu

Najwyższa pora poruszyć na blogu dział czytelniczy 🙂

Nikogo nie zdziwi, że po raz kolejny opisuję tu kryminał, ale nic nie poradzę, że taka literatura trafia w moje gusta najbardziej. To kolejna książka, która zasługuje na uznanie i pozytywną ocenę.

„Nie mów nikomu” Harlan Coben.

Na samym początku książki poznajemy kochające się małżeństwo, Elizabeth i David’a, którzy spędzają miło czas na jeziorem Charmaine. Łączy ich niesamowicie silna więź i uczucie, którego nie sposób opisać. Niestety podczas ich corocznego wypadu dochodzi do tragedii, w której ginie Elizabeth. David nie może pogodzić się ze śmiercią żony, po kilku latach nadal nie jest w stanie ułożyć sobie życia na nowo. Jak się okazuje czasami przeszłość lubi do nas wracać i tak też staje się w przypadku Davida’a. Anonimowy mail staje się początkiem koszmaru… Wszystko wskazuje na to, że Elizabeth nadal żyje. David próbuje za wszelką cenę poznać prawdę, niestety prawda może go mocno zaskoczyć… Zostaje wciągnięty w bardzo niebezpieczną grę, czy uda mu się dotrzeć do prawdy?

Rewelacyjna książka, którą musicie koniecznie przeczytać. Nie chcę przedstawiać Wam szczegółów, warto żeby każdy z Was miał szansę wciągnąć się w ten tajemniczy świat. Mogę Wam jedynie obiecać, że z całą pewnością nie będziecie się nudzić. Książkę czyta się tak dobrze, że nawet przez chwilę nie było szansy się od niej oderwać 🙂

Polecam!!!

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *