Książki

Nie śpię, bo Trzecia

Wszystko zaczęło się od „Idealnej”…

Pierwsza książka Magdy Stachuli wywarła na mnie niesamowite wrażenie, nie spodziewałam się, że w naszym kraju ktoś jest jeszcze w stanie zaskoczyć mnie tak dobrą książką. Jak widać autorka nie spoczęła na laurach tylko zabrała się do ciężkiej pracy, której owocem stała się „Trzecia”.

„Trzecia” to zupełnie inna bajka, a jednak mimo wszystko jest równie dobra i równie interesująca 🙂

Znacie mnie już dobrze i wiecie doskonale, że nie lubię psuć Wam satysfakcji z czytania książki, dlatego w wielkim skrócie napiszę Wam co czeka Was, kiedy po nią sięgniecie.

Główną bohaterką książki jest Eliza, terapeutka, która angażuje się w swoją pracę i w problemy swoich pacjentów. Jej z pozoru unormowane życie zaczyna powoli zmieniać się w koszmar. Początkowo orientuje się, że ktoś ją śledzi, z dnia na dzień sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna. W jej życiu pojawia się coraz więcej osób, a wśród nich On, który wie o niej wszystko… Czy Eliza dowie się kto stoi za wszystkimi dziwnymi wydarzeniami, jakie ją spotykają? Kim jest jej prześladowca i co tak naprawdę wie o Elizie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź sięgając po „Trzecią” 🙂

Idealna książka na letnie wieczory, z niecierpliwością czekam na kolejną. Magdo chyba mnie nie zawiedziesz? Trzymam mocno kciuki za Twoją dalszą karierę 🙂

Premiera książki już 5 lipca!!!

Comments (2)

 • Dominika says:

  No chyba czas nadrobić lektury i zakupić coś nowego. Zachęciłas mnie i pewnie kupię wszystkie 3 🙂

  • zuzulenka says:

   Szczerze polecam „Idealną” i „Trzecią” 🙂 „Trzecia” już od 5 lipca dostępna w księgarniach 🙂 Jestem zachwycona i czekam na kolejną książkę z niecierpliwością.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *