LifestyleUrodaZdrowie

Nowy Rok – nowa ja

Nowy Rok – nowa ja

Witajcie w 2022 roku 🙂

1 stycznia to dzień, w którym większość z nas snuje noworoczne postanowienia, to idealny moment na rozpoczęcie dotąd niezrealizowanych planów i marzeń.

Co jak co, ale w tym roku stawiam na ZDROWIE. Po dotychczasowych przygodach, jakie zgotował mi los nie zamierzam stać z założonymi rękami. Pierwszym krokiem będzie zdrowe odżywianie i odpowiednia suplementacja. Ostatnie kilka lat dało mi nieźle popalić, po wykonaniu odpowiednich badań okazało się, że trzeba wziąć sprawy we własne ręce i zacząć działać.  Pierwsze kroki podjęłam na początku zeszłego roku i zamierzam kontynuować je nadal. Niełatwo zmienić swoje przyzwyczajenia, ale dla takich efektów zdecydowanie warto 🙂

Na moich mediach społecznościowych w ostatnim czasie pojawiały się dosyć często polecane przeze mnie suplementy diety marki Idunna. Nie bez powodu o nich piszę, gdyż po raz pierwszy od długiego czasu coś tak bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Aby polecić Wam jakiś produkt w pierwszej kolejności staram się sprawdzić go w 100%. W przypadku tego rodzaju poleceń, czas odgrywa tu niemałe znaczenie… Z marką zetknęłam się w idealnym momencie, to był trudny czas dla mnie, w jednej chwili przewartościowałam swoje życie… Na szczęście to, co złe, już za mną. Wpływ tych wszystkich wydarzeń sprawił, że mój organizm zaczął dawać mi sygnały ostrzegawcze… Osłabienie, stres i perypetie zdrowotne wpłynęły niekorzystnie na stan mojego ciała, skóry i włosów. I tak zaczęłam przygodę z Idunną.

Przyznam szczerze, że pochłonięta pracą i domowymi obowiązkami nie dostrzegałam, aż tak bardzo zbawiennego wpływu suplementów… Jednym z problemów, z którym zapewne zmaga się niejedna z Was, było dla mnie wypadanie włosów. Stres i zła kondycja zdrowotna potrafią nieźle namieszać w naszym organizmie, a u mnie był to totalny armagedon…  Dopiero liczne zapytania jakimi zasypywano mnie latem, dotyczące tego jak to robię, że mimo ciągłego skracania włosów, te rosną mi w zastraszająco szybkim tempie i wyglądają jak nigdy dotąd, uświadomiłam sobie, że przecież faktycznie ich stan się poprawił i mimo mało sprzyjających warunków (stres, słońce, chlorowana woda w basenie) wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Była na to jedna jedyna odpowiedź – odpowiednia suplementacja. Z końcem roku dostrzegłam również zdecydowaną poprawę stanu swojej skóry, stała się bardziej elastyczna i jędrna, w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją zmiany stały się naprawdę zauważalne. Zupełnie nie spodziewałam się aż takich efektów. Nie wierzyłam, że coś jest w stanie mi pomóc.

Idunna w wielkim skrócie to produkty dedykowane kobietom, bądźmy szczere – taka nasza natura, że każda z nas pragnie wyglądać młodo i nieskazitelnie. Suplementy mogą wspomóc nasze codzienne działania i w połączeniu ze zdrowym stylem życia pozwolą osiągnąć nam wymarzone efekty. Każda z nas znajdzie tu coś dla siebie i co najważniejsze, nie musicie daleko szukać, bo  znajdziecie je w drogerii Rossmann 🙂

Decyzja należy do Was, ja ten rok zaczynam w zdrowym stylu 🙂

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

 

 

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *