Wpis

O pewnym spotkaniu

O pewnym spotkaniu
Jakiś czas temu Zuzulenkowa Mama razem z NellaVita miały gościć na Spotkaniu Mam Blogerek w Bełchatowie, z przyczyn od nas niezależnych nie udało nam się tam dotrzeć. Kilka dni po spotkaniu zostałyśmy mile zaskoczone i do naszych domów zawitały paczki z upominkami ze spotkania. Dziękujemy Karolinie za tak niezwykłą niespodziankę.

O samym spotkaniu możemy powiedzieć niezbyt wiele, no bo przecież nas tam nie było. Jedynym źródłem informacji są wpisy organizatorki i uczestniczek.
Jakie były atrakcje?
Na każdą z uczestniczek czekało na stole pudełeczko od Sisters92 wraz przypinką w środku przygotowaną przez Przypinki.pl .


Następnie Pan Bartosz Woźny z firmy Skarb Matki opowiadał na temat produktów tej marki. Uczestniczki miały okazję wypróbować je na własnej skórze.


Głównym punktem spotkania był wykład
pana Pawła Zawitkowskiego. Moje serducho płakało ogromnie, że nie mogłam poznać go osobiście. Pan Paweł Zawitkowski to znany i świetny fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Dla mnie byłby to ogromny zaszczyt móc go chociażby zobaczyć i wysłuchać jego wykładu, gdyż sama jestem z wykształcenia fizjoterapeutą i choć tematyka terapii u dzieci jest mi obca, bo jednak bardziej ciągnie mnie do rehabilitacji osób w wieku podeszłym, to jednak rozmowa z taką osobistością byłaby dla mnie czymś niezwykłym. Wierzę jednak, że jeszcze kiedyś uda nam się spotkać 🙂


Na spotkaniu była obecna również Internetowa telewizja Bełchatów, która przeprowadziła wywiady z kilkoma mamami.


Był też czas na rozmowy, ploteczki i wypicie kawy 🙂
Na spotkaniu nie mogło również zabraknąć upominków, które to właśnie jakiś czas temu do nas trafiły.

Oto wszyscy sponsorzy spotkania:

Ekoubranka, Blackdot Kids, Sweet&Love, Studio Metka, Rabaty rodzinne, Infavit Baby, Przypinki.pl, Mydlarnia u Franciszka, Oops do it Again, Ekodrogeria, Concertino Baby, Baby ono, Miley, Carmex, Sova, Powerlook wraz z Bebito, Fandoo, Coolkishop, Zapach azji, Cosmeticservice, Bazgroszyt, Znak Emotikon, Tygryski, Primigi, Adamed, Mabibi, Skarb Matki, All bag 

Comments (4)

  • Marcela O says:

    Ale super spotkanie 🙂

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *