Wpis

OFF! – precz komarom

OFF! – precz komarom
Do zapalonych działkowiczów nam daleko, ale posiadanie działki jakby nie patrzeć wiąże się z pewnymi obowiązkami. I nie mówimy tu tylko o koszeniu trawy 🙂 Czasami bywa tak, że przyjeżdżamy wczesnym rankiem, a wracamy późnym wieczorem. Zuzia zawsze znajduje sobie jakieś zajęcia, w końcu na działce mamy cały zestaw zabawek tylko dla niej, Lena z kolei jest nieco bardziej wybredna i bywa często tak, że marudzi na całego. Czekamy na ten moment, kiedy stanie się na tyle samodzielna co Zuzia, z pewnością to by nam ułatwiło dokończenie pewnych działkowych prac. Nie wiem czy wspominaliśmy, ale nasza działeczka znajduje się blisko wody i niestety jak zapewne się domyślacie nie możemy się opędzić od komarów i innych stworzonek… Informowałam Was ostatnio jak skończyło się ukąszenie Zuzi w nóżkę przez jakiegoś owada… Trafiliśmy na oddział chirurgiczny, bo wszyscy myśleli, że Zuzia skręciła nogę … Ku zaskoczeniu była to tak bardzo silna reakcja alergiczna, że stopa Zuzi była cała fioletowo-sina i tak spuchnięta, że nie było widać śladu ugryzienia.. Po tej przygodzie bez zastanowienia zaczęliśmy szukać ratunku i tu spadł nam z nieba OFF! i jego cudowne produkty. Cóż za ulga móc w spokoju spędzać końcówkę lata z dala od komarów, kleszczy i innych owadów. Wyposażeni w odpowiednie do tego specyfiki czujemy się bezpieczni, a nasze maluchy mogą w spokoju biegać po ogrodzie czy też zwyczajnie spędzać czas na powietrzu. 
Co trafiło do naszych rączek? 
Oto kilka wspaniałych produktów, które powinny znaleźć się w każdym domu lub na każdej działce rekreacyjnej 🙂
Czytając od lewej:
OFF! aerozol – repelent, który skutecznie chroni przed komarami (do 4h), kleszczami (do 4h) i meszkami (do 6h).
OFF! Protection Plus atomizer przeciw insektom – repelent, który skutecznie chroni przed ukąszeniami komarów i kleszczy aż do 8h.
OFF! Tropical atomizer –  repelent, który skutecznie chroni przed komarami (nawet tropikalnymi) i kleszczami aż do 8h.
OFF! Family Care Pump Spray – repelent, który skutecznie chroni przed komarami (2h) i kleszczami (1h). Zawiera aloes, który pielęgnuje i nawilża skórę.
OFF! Family Care Junior Gel – repelent przeciw komarom w żelu. Nie zawiera żadnych substancji zapachowych, barwników ani konserwantów. Jest odpowiedni dla dzieci powyżej 2 lat. 
OFF! Protection Plus suchy aerozol – repelent w aerozolu, który skutecznie chroni przed komarami i kleszczami do 8h.
OFF! Tropical suchy aerozol – repelent w aerozolu, który skutecznie chroni przed komarami (nawet tropikalnymi) i kleszczami aż do 8h.
OFF! Akut żel po ukąszeniu – łagodzi skutki ukąszeń przez owady oraz po parzeniu pokrzywą. Zawiera rumianek i aloes, które kojąco działają na skórę.

Comments (4)

  • AniBarPioMar says:

    nam też by się przydał taki zestaw 🙂

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *