Uroda

Perfekcyjny makijaż oka – teraz to możliwe!

Przez ten cały remontowy chaos zupełnie nie miałam czasu na podzielenie się z Wami opinią na temat nowości, jakie znalazły się w mojej kosmetyczce, dzięki Zblogowani.pl.

W takim razie najszybciej jak się da nadrabiam zaległości. Byłabym bardzo nie fair nie pokazując Wam tych fantastycznych produktów. Wśród całej masy kosmetyków wszystkie idealnie wpisują się w moje oczekiwania.

Dziś na pierwszy plan wysuwa się genialny eyeliner, a właściwie pisak do oczu HI TECH Pierre Rene.

Wiecie doskonale, że kreska na powiece to niemalże mój znak rozpoznawczy 🙂 Uwielbiam podkreślać oczy, choćby w minimalny sposób, a wszystko przez te moje nieszczęsne okulary, które ze względu na wadę wzroku towarzyszą mi niemalże od zawsze. Moje szkła korekcyjne znacznie pomniejszają oko, więc staram się jak mogę aby było je choć trochę widać 🙂

Makijaż permanentny powiek to dla mnie idealne rozwiązanie, z jakiego skorzystałam w zeszłym roku, po roku kreski nadal są widoczne, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem, jednak kiedy wykonuję pełny makijaż oka muszę poratować się eyelinerem, żeby wzmocnić przygaszoną cieniem kreskę. I tu przychodzi mi z pomocą Pierre Rene i ten rewelacyjny produkt. Na początku zastanawiałam się jak się nim obsługiwać, jak go trzymać, żeby nie popełnić gafy. Jednak wbrew pozorom to wcale nie takie trudne. Idealnie wpasował się w moje dłonie a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jeden z lepszych produktów, jakie było mi dane używać. Kreska sama się maluje 🙂 Jest naprawdę trwały, choć nie jest to wodoodporny produkt. Korzystam z niego codziennie przed wyjściem do pracy i uwierzcie mi, że po powrocie wygląda dokładnie tak samo jak o poranku. Końcówka pisaka jest dosyć sztywna, ale zauważyłam, że dzięki temu łatwiej jest mi narysować idealną kreskę.

Polecam serdecznie 🙂

Koszt produktu to ok. 20zł.

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *