Książki

Pewna miłosna historia

Pewna miłosna historia

Pogoda za oknami bardzo nam sprzyja, Dzieci mogą do woli spędzać czas na dworze, raz w chłodzie, raz na słoneczku, pluskając się w wodzie, a Rodzice w tym czasie odpoczywają po pracowitym tygodniu. Bezczynne siedzenie jednak nam zbytnio nie wychodzi, obydwoje z Zuzulenkowym Tatą wynajdujemy sobie ciągle jakieś nowe zajęcia, no bo jak tu siedzieć w miejscu kiedy można spożytkować ten czas w inny, bardziej odpowiedni sposób.

I właśnie dzięki temu, że nie umiem robić sobie popołudniowych drzemek i zwyczajnie poleżeć z kubkiem kawy w ręku przed telewizorem, w weekend nadrobiłam kilka zaległych lektur. Kilka? Tak, dokładnie. Nie wiem jak to się dzieje, ale czytam z prędkością światła, a jak już wpadnę w wir czytania to naprawdę trudno mnie oderwać. Tym sposobem dziś na główny plan wychodzi „Perska żona” Laury Fitzgerald.

„Perska żona” to kontynuacja wcześniej wspomnianej Wam „Perskiej narzeczonej”.

Tami, irańska dziewczyna, jak pamiętacie w pierwszej części książki, wyjechała z rodzinnego Iranu i postanowiła ułożyć sobie życie w Ameryce. Nie było łatwo, mimo przeciwności losu znalazła swoje szczęście u boku Ike. W drugiej części ich miłość zostanie wystawiona na liczne próby, czy zdołają przetrwać? Czy uda im się zostać na zawsze razem? Na te i wiele innych pytań uzyskacie odpowiedź właśnie w tej książce.

Książka ta pokazuje nam nie tylko oblicze prawdziwej miłości, ale też ukazuje jak trudno żyć irańskiej kobiecie w tak wyzwolonym kraju jakim jest Ameryka.

Jeśli chcecie poznać tę cudowną historię to koniecznie sięgnijcie właśnie po „Perską żonę” i jej pierwszą część. Z pewnością się nie zawiedziecie!

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *