Książki

Pomiędzy nami góry

Pomiędzy nami góry

Jeśli lubicie dobrą książkę, która wzrusza a jednocześnie pozwala na dłużej oderwać się od rzeczywistości, to gwarantuję Wam, że „Pomiędzy nami góry” Charles’a Martin’a ma w sobie to wszystko o czym piszę.

Niesamowita książka, idealna dla każdego, zarówno dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z czytaniem czegoś więcej poza lekturami obowiązującymi w szkole, jak również dla kogoś kto lubi dobrą powieść.

Ben Payne, świetny chirurg i Ashley Knox, felietonistka, zostają zatrzymani na lotnisku w Salt Lake City przez zamieć śnieżną. Ben wraca z konferencji, natomiast Ashley śpieszy się na swój wymarzony ślub. Kiedy okazuje się, że wszystkie loty zostały odwołane postanawiają wynająć niewielki samolot, dzięki któremu mają szansę szybciej dotrzeć do domu. Niestety w wyniku tragicznych zdarzeń nie docierają do celu, trafiają w miejsce całkowicie oddalone od cywilizacji, gdzieś wysoko w górach. Niska temperatura, brak schronienia i jedzenia nie pomagają w przetrwaniu, Ben i Ashley każdego dnia stają się coraz słabsi, a ich szanse na przeżycie maleją, dlatego muszą jak najszybciej wezwać pomoc. Im dłużej walczą o przeżycie tym coraz bardziej zbliżają się do siebie… Czy uda im się przeżyć na pustkowiu? Czy ich niesamowita więź przerodzi się w prawdziwe uczucie? I jaką prawdę o sobie ukrywa Ben? Tego wszystkiego dowiecie się docierając do samego końca powieści 🙂

Historia dwójki obcych sobie ludzi, którzy w obliczy katastrofy są zdani tylko i wyłącznie na siebie. Czy połączy ich miłość i czy jest taka moc, która pozwoli im przetrwać w najtrudniejszych warunkach?

Polecam książkę całym sercem 🙂

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *