NowościParenting

Pomysłowe urodziny + NIESPODZIANKA

Ile razy odkładaliście na bok przygotowanie urodzin dziecka?

Ile razy brakowało Wam pomysłu na temat przewodni jakiejś szczególnej imprezy rodzinnej?

Pewnie zdarzyło się to kilkakrotnie?

Podobnie miałam z urodzinami Lenki, zajęta pracą i innymi obowiązkami obudziłam się na kilka dni przed planowaną imprezą totalnie nieprzygotowana. Pochłonęły mnie inne sprawy, a przecież o urodzinach mówiłam na lewo i prawo już dobre 2 miesiące przed… Teraz skrupulatnie wszystko notuję i zapisuję, po to aby kolejne urodziny wyszły idealnie, wyszły tak jak sobie wymarzyłam. Za rok Lenka będzie starsza i może nareszcie powie nam jaki chciałaby tort, jaką bajkę lubi najbardziej, po to abyśmy znaleźli dla niej idealny temat przewodni imprezy. Żałuję bardzo, że wcześniej nie odkryłam tak cudownego miejsca jakim jest smartinvite.pl .

Jeśli szukasz pomysłu na przygotowanie wspaniałego przyjęcia urodzinowego, ślubu, wesela czy innej okazji musisz koniecznie zacząć od tego miejsca.

To kopalnia pomysłów, która zapoczątkuje lawinę działań. Każda ważna uroczystość zaczyna się właśnie tak samo, kiedy chcemy ogłosić bliskim i całemu światu ważną informację, wysyłamy im po prostu zaproszenie. Każdy z nas chciałby, żeby ten dzień był wyjątkowy i tu nasze oczekiwania może spełnić właśnie smartinvite.pl . Cała masa cudownych pomysłów, cała masa cudownych zaproszeń na każdą uroczystość, tu możecie zaczerpnąć inspiracji do dalszego planowania. Tu możecie zacząć przygotowania i zaprojektować własne zaproszenie.

Koniecznie zajrzyjcie i skorzystajcie z ich oferty 🙂 Są naprawdę świetni, a na dowód tego pokazujemy Wam co potrafią 🙂

A żeby tego było mało smartinvite.pl przygotowało dla Was nasi Kochani Czytelnicy niespodziankę 🙂 Jeśli zarejestrujecie się na stronie smartinvite.pl i użyjecie kodu ZUZULENKA otrzymacie 20% zniżki  na wydruk zaproszeń i dodatków ze strony www.smartinvite.pl (kodu możecie użyć tylko raz i jest on ważny do 30.11.2015r.)

Comments (2)

 • Nata says:

  Kurde fajne te zaproszenia 🙂 no ale strasznie nie lubię tak sponsorowanych notek 🙁 nie dowiedziałam się co zrobić na ostatnią chwilę żeby impreza była fajna 🙁

  • zuzulenka says:

   Nata wpis z całą pewnością nie jest sponsorowany 🙂 Zaproszenia dotarły do nas niespodziewanie i absolutnie nikt nie zmuszał nas do pisania czegokolwiek na ich temat. To jedynie nasze obiektywna opinia w ich temacie, którą postanowiliśmy się z Wami podzielić 🙂 A co do przygotowania imprezy urodzinowej to z pewnością poruszymy ten temat przy najbliższych urodzinach naszych Córek 🙂
   Pozdrawiamy 🙂

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *