Książki

Potworne życie

Potworne życie

Dzieci dorastają nam z dnia na dzień, są dni kiedy nie wyobrażają sobie ani chwili bez Mamy, są też takie kiedy Mama w ogóle nie jest im potrzebna. Oczywiście jesteśmy jeszcze na etapie, kiedy przeważa ta pierwsza opcja, jednak zdarzają się wyjątki, kiedy totalnie nie wiem co ze sobą zrobić, wtedy jak się zapewne domyślacie, znajduję czas na pisanie dla Was, jak również czas na swoje własne zainteresowania. Niedawno po imprezie urodzinowej mojego siostrzeńca zagarnęłam od siostry kilka ciekawych książek, wszystkie w bardzo podobnym stylu, o czym świadczą ich tytuły, ale z tego co słyszałam i zdążyłam przeczytać każda jest inna i wyjątkowa, a już z całą pewnością warta przeczytania.

Jedną z takich książek jest właśnie „Żona potwora” Jacques Expert. Książka dla kobiet, które mają mocne nerwy, bowiem krzywda jaka dzieje się głównej bohaterce jest nie do opisania, chyba sama nie zdaje sobie sprawy z tego ile złego ją spotkało. Z żalem obserwujemy obraz kobiety całkowicie podporządkowanej swojemu mężowi, zdrady, kłamstwa, gwałt, to tylko część tego co rozgrywa się w jej życiu. W tej książce znajdziecie portret kobiety żyjącej pod jednym dachem z mordercą i gwałcicielem, przeżyjecie razem z nią całą historię od początku do końca, a także będziecie uczestniczyć w osobistej relacji z procesu przeciw bestialskiemu czynowi, jakiego dopuścił się ten człowiek.

Wiem, że książka nie jest lekka, ani też przyjemna w czytaniu, sama tematyka trafia zapewne do niewielkiego grona odbiorców, aczkolwiek mimo wszystko zyskała w moich oczach uznanie i cieszę się, że to właśnie po nią sięgnęłam 🙂

Zachęcam Was Kochani do jej przeczytania 🙂

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *