NowościParenting

Prezentów moc

Święta tuż, tuż…

Pewnie wielu z Was zastanawia się jak uszczęśliwić swoje dziecko? Codziennie zadajecie sobie pytanie co kupić? Jaki prezent sprawi mu największą radość?

W dobie takich udogodnień, jak internet i wszelkiego rodzaju sklepy online, mamy bardzo szeroki wybór i znacznie lepszy dostęp do niektórych produktów, dodajmy markowych produktów. Grunt to wstrzelić się w gusta naszych małych Skarbów.

My w tym roku roku stawiamy na marzenia!

Reklamy na dziecięcych kanałach telewizyjnych znacząco ułatwiły nam zadanie. W tym roku będziemy mieć bardzo dziewczęce święta. W domu zagościły typowo dziewczęce prezenty. Zuzia i Lenka są już na tyle duże, że nareszcie i jedna i druga potrafiły sprecyzować nam swoje upodobania chociażby okrzykiem radości na widok jakiejś zauważonej w tv czy sklepie zabawki lub też zwyczajnym zdaniem: „Podoba mi się to!”. Jednak jak to w zwyczaju bywa z siostrami, co moje to Twoje, więc żeby tak łatwo nie było wybór zabawki trzeba dokładnie przemyśleć, żeby potem nie dochodziło do sprzeczek i kłótni. Dziewczynki co i rusz wymieniają się między sobą zabawkami, czasami bywa gorąco i ociera się o walkę bokserską 😀 Hihi 🙂 Ale spokojnie wkraczamy w odpowiednim momencie i sytuacja zostaje opanowana. Właśnie dlatego wybór prezentowy bywa dla nas trudnym zadaniem, ale miejmy nadzieję, że tym razem wstrzeliliśmy się idealnie 🙂

Z racji tego, że lada chwila mamy 6 grudnia, czyli Mikołajki, pora na pierwszą porcję prezentowych pomysłów 🙂 Jak zwykle wyszliśmy przed szereg i obiecane mikołajkowe prezenty zostały rozdane przed czasem, ale uwierzcie mi cieszą Dziewczynki każdego dnia, więc chyba wstrzeliliśmy się idealnie 🙂

Co to za prezenty?

Możecie je znaleźć w sklepie kupzabawke.pl. Oferta sklepu jest naprawdę szeroka i każdy znajdzie tu coś dla siebie. My znaleźliśmy! Idealny prezent dla każdej dziewczynki, a że mamy je dwie, to oczywiście nie mogło być inaczej i prezenty muszą być w liczbie dwa.

Nasze małe Damy to prawdziwe kobiety, uwielbiają zabawę w dom i naśladowanie Mamy pod każdą postacią. Co za tym idzie, każda mama ma swoje dziecko, więc tym samym każda z naszych Córek ma swoją dzidzię w postaci lalki bądź misia. Zuzia jest starsza i czasami lubi matkować Lence, często z pokoju dziewczynek dobiega głos Zuzi: „Lenka, połóż się a ja Cię przykryję!”, podglądając je podczas zabawy ku naszemu zdziwieniu Lenka zgadza się na wszystko co proponuje jej Zuzia. Dlaczego jesteśmy zaskoczeni tym faktem? Bo Lenka to uparta istotka, nigdy nie słucha naszych próśb, nakazów i błagań. Widocznie Zuzia ma większą siłę przebicia niż rodzice 🙂 Jednak od teraz zabawa Dziewczynek totalnie zmieniła swój przebieg. Każda z nich ma teraz małego towarzysza w postaci lalki księżniczki Natalii i kotka Lili ze świecącą kokardą AniMagic.

Lalka Natalia to idealny kompan do zabawy dla każdej małej Księżniczki. W zestawie znajduje się lala wraz z dodatkami (diadem, naszyjnik i piękna balowa kreacja). Lala pięknie śpiewa i jest wspaniałym prezentem dla wszystkich wielbicielek księżniczek. Chyba domyślacie się, która z naszych Córeczek stałą się posiadaczką owej lali? Oczywiście Zuzia 🙂 Nie rozstaje się z nią nawet na krok, zabiera ją nawet do przedszkola, ale kiedy wysiada z auta zostawia ją na foteliku i ta czeka na nią aż do powrotu. Idealna lalka – idealny prezent. Zapewniam Was, że każda dziewczynka będzie zachwycona. Lena i Zuzia są jak ogień i woda, ale każda z nich oszalała na punkcie lali 🙂 Jednak muszę przyznać, że większą uwagę Lenki przykuł interaktywny kotek Lili AniMagic. Kotek mruczy i miauczy, ma prześliczną kokardkę, która świeci się, kiedy jest szczęśliwy. Lenka szaleje na punkcie kotków,  jej szafka wypełniona jest po brzegi bluzkami z kotkami, do tego kotki pluszaki to dla niej istny raj. Interaktywny kotek jest dla nas taką małą namiastką prawdziwego zwierzaka, którego ze względu na warunki w jakich mieszkamy i tryb naszego życia nie jesteśmy w stanie przygarnąć. Interaktywny kotek to coś, czego jeszcze nie mieliśmy okazji poznać. Nie skłamię, mówiąc, że kotek to dla Lenki miłość od pierwszego wejrzenia 🙂

Dzieci zadowolone i szczęśliwe, nie ma dnia bez zabawy z nowymi towarzyszami, więc nie pozostaje nam nic innego jak zastanowić się nad dokonaniem małej poprawki w liście do Świętego Mikołaja i dopisaniu paru zasługujących na uwagę produktów od kupzabawke.pl, których jeszcze nie mamy w swoim posiadaniu. Może i Wam coś wpadnie do oka?!

Klocki, klocki i jeszcze raz klocki <3

restauracja-klocki-natalia-club-

Zabawki edukacyjne takie jak królik Kicuś E-EDU

krolik-edukacyjna-kicus

Interaktywne pluszaki (małych pluszowych przyjaciół nigdy za wiele) 🙂 Piesek byłby idealny do naszej kolekcji 🙂

piesek-sisi-ze-swiecaca-kokardka-animagic

Interaktywne lalki (no cóż, przydałaby się druga do kolekcji) 🙂

lalka-chodzaca-natalia-ze-smartfonem

I coś dla fanów motoryzacji (Dziewczynki też lubią szybkie auta) 🙂

garaz-pietrowy-z-samochodzikami

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *