Lifestyle

Przyszłość w kolorach tęczy

Przyszłość w kolorach tęczy

Pewnie nie raz zastanawialiście się jak będzie wyglądać Wasze życie za 10-20 lat, my również. Często jednak nasze plany i marzenia były jedynie wytworem naszej wyobraźni, a ich realizacja wydawała się kompletnie niemożliwa. Z czasem nasze podejście do życia się zmieniło, chyba do pewnych rzeczy faktycznie człowiek musi dojrzeć. A może nadchodząca wielkimi krokami 30-stka sprawiła, że mój tok myślenia obrał całkiem inny kierunek? Kto to wie? 🙂

Dosyć bezsensownego zastanawiania się i analizowania. Wiemy czego chcemy od życia i dążymy do tego, aby zrealizować nasz plan. Motywacja bez której nic nie byłoby możliwe, wsparcie ukochanej osoby, które daje pewność, że to co robisz ma sens, to tylko kilka z elementów, jakie dodają nam wiary. Tyle razy powtarzałam sobie, nie warto próbować i tak się nie uda. Słyszałam te słowa od innych, gasłam każdego dnia, a mój zapał do dalszego działania znikał niczym mgła. Dziś nie słucham innych, słucham samej siebie, razem z Zuzulenkowym Tatą mamy jeden wspólny cel, którym jest szczęście, a tak się pięknie składa, że definiujemy je obydwoje w ten sam sposób 🙂 Wiem że się uda, wierzę w siebie, wierzę w nas, innej opcji nie przewiduję. Ryzyko się opłaca! Stawiamy sobie cel i zamierzamy go zrealizować od początku do końca.

Piszę o tym po to, abyście Nigdy nie przestali wątpić w swoje możliwości, czasem warto być trochę samolubnym, mówią, że tylko tacy ludzie osiągają sukces. Myślenie o innych i robienie wszystkiego pod ich dyktando, może i daje mega satysfakcję, ale nie pozwala nam się spełniać. Czasami nutka egoizmu wystarczy, żeby realizować w pełni nasze marzenia. Nigdy nie przestańcie wierzyć w swoje możliwości i choć czasami coś Wam nie wyjdzie, to nie poddawajcie się, każda kłoda rzucana pod nogi ma dawać Wam jeszcze większego powera, bo tylko ciężką pracą osiągniemy nasz wymarzony i upragniony cel.

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *