Książki

Spójrz na mnie

Spójrz na mnie

Zimowe wieczory to idealny czas na chwilę z książką 🙂

Postanowiłam, że kiedy tylko znajdę choć trochę czasu to poświęcę go na czytanie. A kto Matce zabroni?! No kto?! 🙂

Zdarza się, że jedną książkę czytam miesiącami, albo zwyczajnie nie mogę przejść przez jej początek i dopiero od połowy zaczyna się coś interesującego, albo jak w tym przypadku zawsze kiedy po nią sięgam do pokoju wpada moja mała zgraja i prosi o czytanie bajek o Zosi, Elsy i innych księżniczkach. Postanowiłam, że kiedy małe Uparciuchy zasną to wtedy poświęcę godzinkę na chwilę z książką. Plan był naprawdę idealny i przemyślany, ale kto by pomyślał, że Lena postanowi kłaść się spać o 23.00!!! Ukradkiem udało się w weekend dobrać do lektury i o dziwo ją skończyć. Zawsze jak coś mnie wciągnie to trudno mnie od tego oderwać.

„Spójrz na mnie” Nicholas’a Sparks’a to romantyczna historia z nutką kryminału, czyli to co lubię najbardziej. Collin – chłopak z przeszłością, zawodnik MMA,  który naprawdę starał się, żeby jego życie zmieniło się na lepsze poznaje Marię, z pozoru idealną i spokojną dziewczynę. W życiu nie pomyślałby, że w tym jej starannie ułożonym życiu tak wiele się dzieje. Na pierwszy rzut oka zupełnie inni, a jednak – przeciwieństwa się przyciągają. Ich idylle burzą wyłaniające się coraz to nowe fakty z przeszłości Collina i pojawienie się „cichego” prześladowcy, który zagraża życiu Marii. Próby poznania prawdy o stręczycielu przyniosą nieoczekiwane skutki, mrożące krew w żyłach 🙂

Świetna książka, być może dla niektórych z Was może być problem z przebrnięciem przez jej początek, w którym trochę wszystkiego za dużo, to jednak z każdą kolejną stroną ciekawi i zachwyca. Nie zrażajcie się trudnymi początkami, czasami warto przebrnąć te kilka stron, byłoby by przykro stracić możliwość przeczytania tak fantastycznej książki.

Naprawdę warto do niej zajrzeć 🙂

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *