Wpis

Spokój

Spokój
Witajcie Kochani!
Troszkę nas nie było, ale ostatnie dni zafundowały nam sporo nowych doznań i emocji. Nie sposób tego opisać jednym słowem. Lubię jasne sytuacje, nie znoszę żyć w ciągłej niepewności, nawet jeśli miałoby to być coś strasznego, wolę wiedzieć co to jest.  Dziś mogę śmiało powiedzieć: „Jestem spokojna”, bo mam już tą pewność, której brakowało mi kilka tygodni temu. Trafiłam na ludzi, którzy nareszcie pomogli mi rozwikłać wiele spraw zdrowotnych i nie tylko, dzięki nim wiem na czym stoję, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. Najważniejsze, że teraz możemy spokojnie przygotować się na nadchodzące święta.
Pewnie większość z Was te ostatnie dni zaplanowało na pichcenie w kuchni i małe porządki?
U nas będzie podobnie, choć święta spędzamy głównie w rozjazdach, to jednak jakiś posiłek w domu jeść trzeba, a jeszcze milej kiedy je go się w wysprzątanym mieszkaniu 🙂
Ostatni przedświąteczny weekend spędziliśmy z Zuzulenkowym Tatą poza domem, choć czas nas bardzo ograniczał w drodze powrotnej udało się zaliczyć kilka miejsc, które mają dla nas szczególne znaczenie i zawsze wywołują pozytywne emocje. Było nam to bardzo potrzebne, wydarzenia ostatnich dni jakoś szczególnie nie nastrajały nas pozytywnie. Jedno jest pewne, teraz postaramy się jak najlepiej korzystać z chwil spędzanych razem.
W Nowy Rok wchodzimy z niezłym bałaganem w życiu, ale pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenia i emocje. Czas postawić sobie takie oto noworoczne postanowienie: Myślmy tylko pozytywnie!

A takie kaczuchy znajdziecie w Parku Potulickich w Pruszkowie 🙂

Comments (2)

  • Taki weekend raz na jakiś czas my też praktykujemy i to jest świetna sprawa. Asiu, a ja tak z innej beczki. Wciąż chodzi za mną sukienka w pepitkę, a nigdzie nie mogę znaleźć. Zdradź mi skąd masz swoją- wyglądasz obłędnie! 🙂
    Wszystkiego naj na Święta!!

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *