Uroda

Starzenie z godnością

Lada chwila 30-stka na karku i choć nigdy nie miałam problemu ze swoim wiekiem, to im bliżej 30-stych urodzin tym na swojej twarzy dostrzegam coraz więcej oznak, świadczących o tym, że jednak z dnia na dzień nie staję się młodsza.

Mama i żona, ale cały czas kobieta.

Staram się o tym zawsze pamiętać. Moja kosmetyczka pęka w szwach, znajdziecie w niej całą gamę kosmetyków. W ostatnim czasie jednak coraz więcej pojawia się tych dedykowanych 30+. No cóż, mam świadomość tego, że wkraczam w kolejny etap swojego życia. Pewne rzeczy są nie do przeskoczenia, ale na tyle na ile potrafię i mogę staram się opóźnić proces starzenia. Nie jestem już nastolatką, czas przyjąć to na klatę i kroczyć z dumnie uniesioną głową.

Niedawno pokazywałam Wam moją magiczną torbę od Zblogowanych 🙂 Dziś uchylam rąbka tajemnicy i postaram się pokazać Wam chociaż niewielką część tego co w niej znalazłam.

Moją uwagę jako pierwsza przykuła maska GlySkinCare Gold Collagen Facial Mask. Jest to kolagenowa maska ze złotem. Maska ma silne właściwości nawilżające i nawadniające, dodatkowo odżywia, redukuje zmarszczki. Jej skład został wzbogacony o kolagen, alantoinę, aloes, złoto, wyciąg z kwiatu róży francuskiej, kwasu hialuronowego, witaminy A, E, C i B3. Dzięki tym substancjom dogłębnie nawilża skórę, wygładza zmarszczki i nierówności skórne.

Maskę nakładamy na oczyszczoną skórę twarzy i trzymamy tak przez około 20-30min. Po zdjęciu maski pozostałość żelu należy wmasować w skórę. Maskę możemy stosować 2 razy w tygodniu.

Świetny produkt skierowany dla takich kobiet jak ja. Skóra po jej użyciu jest zupełnie inna w dotyku, z całą pewnością czuć miły i przyjemny efekt nawilżenia, jeśli wcześniej przed użyciem umieścimy maskę w lodówce to dodatkowo możemy spodziewać się przyjemnego efektu chłodzenia. Z całą pewnością będę sięgać po nią częściej 🙂

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *