NowościParentingTesty

Szaleństwo z LEGO

Jeśli dobrze śledzicie naszego bloga, to z pewnością zauważyliście, że postanowiliśmy spróbować swoich sił w testowaniu produktów na TestMeToo.

Szczerze? Początkowo byłam sceptycznie do tego nastawiona, nie wiedziałam, czego mam się spodziewać, jednak kiedy zobaczyłam jak wiele moich znajomych podjęło się tego zadania, zaryzykowałam.

To był strzał w dziesiątkę, bo dzięki TestMeToo, odkryliśmy nowe zainteresowanie naszych Córek.

Do tej pory bawiące się nieustannie lalkami Dziewczynki odkryły pasję do budowania, a klocki Lego DUPLO stały się ich ulubionym zestawem. Podczas testowania otrzymaliśmy zestaw klocków Lego DUPLO Moja Pierwsza Ciężarówka i choć pewnie wydaje się Wam, że samochody niezbyt interesują damską płeć, to jesteście w błędzie. Myślę, że ten zestaw trafi w gusta niejednej Dziewczynki w wieku naszych Córek.

Prezent okazał się niezwykle trafiony. Zabawie nie było końca, Dziewczynki najpierw sprawdzały wytrzymałość klocków, układały wieżę do sufitu, po czym Lena nabierała rozpędu i wpadała wprost na wieżę z klocków, które rozsypywały się po całym pokoju. Kiedy jednak zabawa im się znudziła, stwierdziły że czas zrobić coś bardziej kreatywnego. Z klocków zbudowałyśmy wspólnie sklep, którym zarządzała Pani sprzedawczyni pod nadzorem Zuzi, a ciężarówka z kierowcą dowoziła nam towar do sklepu, oczywiście tutaj głównym sterującym była Lena. Co prawda kilkakrotnie ciężarówka zatrzymywała się na dachu sklepu, ale to nic, najważniejsze, że na buziach Dziewczynek zagościł uśmiech. Nie spodziewałam się, że klocki tak bardzo przypadną im do gustu, zwłaszcza, że w domu stoi całe pudło przeróżnych klocków i Dziewczynki jakoś specjalnie nie interesowały się nimi 🙂 Czas urozmaicić nasze zabawy, klocki staną się numerem jeden na naszej pozycji ulubionych zabawek i z pewnością to nie będzie ostatni nasz zestaw.

Lada chwila zbliżają się 4-te urodzinki Zuzi i coś czuję, że wśród prezentów znajdzie się jakiś dziewczyński zestaw Lego 🙂

Jesteśmy ciekawi, czy serca Waszych pociech również skradła ta marka, a może macie jakieś inne ulubione zestawy klocków?

Czekamy na Wasze opinie 🙂

Comments (3)

 • małgorzata stryjecka says:

  Lego jest super Eliza zakochana w swoim duplo mamy juz z 4 zestawy aurii w serii friends sa droższe ale naprawde warto kupowac rozwijamy manualnie i rozwijamy wyobrazjie . Eliza 20 mc i juz buduje z malych klockow siostry , obie sie bawia i duplo i friends. plecam .

 • Asiu mamy chyba 10 zestawów LEGO duplo i powiem Ci, że Filip uwielbia się nimi bawić. Mamy cały ogromny pojemnik na kółkach i jak nie ma pomysłu na zabawę to jest wtedy świetne rozwiązanie:)

  • zuzulenka says:

   Anetko, ja jestem w szoku, bo naprawdę nigdy Dziewczynki nie szalały na punkcie klocków, a odkąd w domu pojawiło się Lego nastąpiła zmiana o 180 stopni 🙂

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *