Parenting

Urodzinowy szał

Nasza Zuzia kończy dzisiaj 4 latka 🙂

Przy każdej tego typu okazji nasuwa mi się jedno i to samo zdanie: „Jak ten czas szybko leci…”

Za nami impreza urodzinowa, która z czysto logistycznych i czasowych powodów została zorganizowana w ostatni weekend. Skromnie, w gronie najbliższych, ale to właśnie tak powinno spędzać się ten czas, z ludźmi których kochamy 🙂 Zuzia już od rana nie mogła doczekać się gości, zdmuchiwania świeczek i aż trudno uwierzyć, ani razu nie wspomniała o prezentach 🙂 Głównym obiektem zainteresowania stał się tort z Hello Kitty, który sama osobiście wybrała w cukierni. Świeczki były zdmuchiwane kilka razy, prezentów cała masa, do wieczora składaliśmy księżniczkowe klocki Lego, graliśmy balonami, a Dziewczynki ścigały się hulajnogami po mieszkaniu (z góry przepraszamy sąsiadów za hałasy) 🙂 W końcu urodziny ma się raz w roku!

Pewnie ciekawi Was co otrzymała Zuzia?

Oczywiście zdradzimy Wam co nieco, być może część z nich stanie się dla Was inspiracją w doborze prezentów dla Waszych pociech lub też innych dzieci z Waszego otoczenia.

Wśród urodzinowych prezentów znalazła się hulajnoga, która okazała się strzałem w dziesiątkę! Prawdziwa hulajnoga na dwóch kółkach i jeśli zastanawiacie się czy dwa kółka to dobry wybór dla czterolatki to właśnie teraz rozwieję Wasze wątpliwości – dwa kółka nie są jej straszne, Zuzia radzi sobie na niej bardzo dobrze. Hulajnoga została przetestowana zarówno w domu jak i na dworze, absolutnie nie sprawia jej trudności poruszanie się właśnie takim sprzętem 🙂 Także nie obawiajcie się takiego wyboru!

Klocki Lego – tego chyba nigdy za wiele, a jeśli są to „księżniczkowe klocki” to już raj na ziemi dla każdej małej Dziewczynki!!!

Lalki z bajek Disneya chyba nigdy się nie znudzą 🙂 Po ostatnim wypadzie na zakupy i doświadczeniach związanych z bajką o Arielce, której cena przyprawiła nas o dreszcze, Zuzia otrzymała swoją osobistą księżniczkę Arielkę, z którą nie rozstaje się nawet na chwilę.

W dziewczęcym świecie rządzą księżniczki, w naszych małych Kobietkach również zaszczepiła się ta moda, która pewnie długo nie zejdzie z głównego planu. Jest tego jeden plus, każdy prezent z tym motywem będzie trafiony, dlatego jeśli tylko szukacie pomysłów i inspiracji prezentowych to bierzcie pod uwagę ulubionego bohatera z bajki czy jakąś inną postać, która jest na topie u dziecka 🙂

My na dzień dzisiejszy mamy chwilę oddechu od urodzinowych dylematów, dopiero w sierpniu czeka nas powtórka z rozrywki, na szczęście mając dwie małe Damy z tak niewielką różnicą wieku jest dużo łatwiej.

8 marca to dla nas cudowny dzień, który będziemy celebrować do końca świata i o jeden dzień dłużej 🙂 Świętujemy go wszyscy razem, nie tylko z powodu urodzin Zuzi ale też z powodu Dnia Kobiet. Pięknie się złożyło, że właśnie tego dnia na świecie pojawiła się nasza wspaniała mała Kobietka <3

Sto lat Córeczko!!! :* :* :*

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *