Uroda

W pogoni za piękną sylwetką – ENDERMOLOGIA

Życie zaczyna się po 30-stce 🙂

Tak mówią, ale nikt nie mówi, że po 30-stce w jakiś magiczny sposób zaczynamy dostrzegać pierwsze oznaki starzenia się naszej skóry. Jedna zmarszczka, druga, trzecia i nagle widzisz ich całą masę, niby nic a jednak zaczyna Ci to przeszkadzać. A może zwyczajnie te oznaki były już wcześniej, a my ich po prostu nie zauważamy…? 🙂

Prawda jest taka, że ciało i skóra po urodzeniu dwójki dzieci nie przypominają tych sprzed 10-15 lat 🙂 No cóż liczyłam się z tym 🙂 Całe szczęście, że w dzisiejszych czasach możemy bardzo skutecznie walczyć z naszymi niedoskonałościami, a wszystko dzięki temu, że medycyna i kosmetologia zrobiły w ostatnich latach niesamowity postęp. Ogromna gama zabiegów jest na wyciągnięcie ręki i co najważniejsze wiele z nich, jest dostępnych dla przeciętnie zarabiającego człowieka.

Dobrze wiecie, że często można mnie spotkać w Laser DeLux w Płocku. Lubię wracać do miejsc, gdzie zawsze wita się mnie uśmiechem na ustach i z których wychodzę w 100% usatysfakcjonowana wykonaną usługą. Kiedy dowiedziałam się, że w moim ulubionym salonie pojawił się nowy rodzaj zabieg, od razu wiedziałam, że to coś dla mnie. Moja ciągła walka z cellulitem trwa do dzisiaj, wiedziałam, że będzie to ostatnia deska ratunku. Trójka z przodu sprawiła, że moje ciało przestało ze mną współgrać, robi co chce, nawet mimo moich szczerych chęci i starań 🙂 Postanowiłam działać jak najszybciej!

Endermologia Alliance.

To właśnie na taki zabieg uczęszczam już od kilku tygodni. Polega on na stymulowaniu skóry i tkanki tłuszczowej poprzez masaż specjalną głowicą, którą przykłada się do skóry. Głowica masuje nasze ciało, czujemy lekkie zasysanie skóry i relaksujemy się podczas tego przyjemnego zabiegu.

Zabieg ma na celu wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, poprawia jędrność skóry, redukuje obrzęki, zastoje i blizny, rozluźnia napięte mięśnie i eliminuje toksyny z organizmu.

Sam zabieg jest jak najbardziej przyjemny i co najważniejsze bezpieczny. Uczucie zasysania skóry jest bardzo delikatne, jeśli kiedykolwiek masowano Ci ciało to jest to dokładnie takie samo uczucie jak podczas zwykłego masażu.

Na chwilę obecną jestem już po kilku zabiegach i mniej więcej po 3-cim zabiegu zaczęłam zauważać wyraźne efekty naszych działań. Skóra stała się elastyczna, napięta, jędrna, zupełnie inna niż przed zabiegami, ponadto problem cellulitu zaczyna być coraz mniej zauważalny. Dla mnie jest to ogromny sukces i wierzę, że efekt końcowy przejdzie moje najśmielsze oczekiwania.

Po zakończonej serii pokażemy Wam efekty naszych działań, przed i po 🙂

Sama jestem ciekawa tego porównania 🙂

 

 

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *