Lifestyle

Walentynki

Walentynki

Jest taki jeden dzień w roku, kiedy dookoła pełno zakochanych w sobie ludzi, na ulicach dostrzegasz miliony czerwonych róż, serduszek i innych miłosnych prezentów i gestów.

Jest w tym coś niesamowitego, w końcu nie codziennie ma się taki widok przed oczami, a przecież wszyscy mówią, że miłość powinno się okazywać całym rokiem, a nie tylko tego jednego dnia.

Święto Zakochanych – Walentynki – dla jednych bzdura, dla innych bardzo pozytywny i wyjątkowy dzień. Choć nie jest to żadne narodowe święto, jednak jest w nim coś niesamowitego, kiedy tuż po przebudzeniu czujesz jego niesamowity klimat.

Nie przeszkadza mi widok zakochanych ludzi, cenię sobie, że wielu mężczyznom chce się robić coś wyjątkowego dla swojej drugiej połówki, nawet jeśli miałoby to być jeden dzień w roku 🙂 W końcu nikt ich nie zmusza do czułych gestów czy kupowania prezentów?!…

Te młodzieńcze miłości, czekanie na walentynkową kartkę, pierwsze pocałunki i cała masa cudownych i miłych wspomnień jest związana właśnie z tym dniem. Nie miałabym serca, mówiąc że nie lubię tego święta. Za każdym razem kiedy wspominam Walentynki sprzed lat, na moich ustach pojawia się uśmiech. Z czasem ten urok nieco blednie, skupiamy się na codziennych obowiązkach, ale zawsze jest czas na to, aby wykonać w kierunku tej drugiej, bliskiej nam osoby czuły i miły gest.

W naszym domu mówimy o Walentynkach, Dziewczynki są na etapie przedszkolnych miłości i już od rana szykowały walentynkowe kartki dla swoich Ukochanych 🙂 Zuzia z Walentynką popędziła do przedszkola, a Lenka z okazji tego cudownego dnia poszła do przedszkola w czerwonym stroju. Taki dzień trafia się raz w roku, więc warto uczcić go jak należy!

A Wy jak spędziliście dzisiejszy dzień? 🙂

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *