Uroda

Weekend z Dove

Miłych niespodzianek nigdy za wiele 🙂 Moje kosmetyczne uzależnienie chyba nigdy się nie skończy, uwielbiam tego typu prezenty, dlatego z niezwykłą radością odebrałam paczkę od Meet Beauty Conference, w której znalazły się produkty Dove Polska 🙂

Kosmetyki Dove są mi doskonale znane i często sięgam po nie robiąc podstawowe zakupy w drogerii. Zarówno te do pielęgnacji skóry jak i te przeznaczone do włosów zawsze miały u mnie bardzo wysoką ocenę. Jestem przekonana, że również te produkty mnie nie zawiodą i jak zawsze spiszą się na medal. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, przyjemny zapach i lekka konsystencja. Po pierwszym użyciu czuję, że staną się jednymi z moich ulubionych.

Nowość kosmetyczna, pianka do mycia ciała Dove Deeply Nourishing, to naprawdę strzał w dziesiątkę, wystarczy jedno naciśnięcie pompką i na swojej dłoni masz wystarczającą ilość kosmetyku, bardzo przyjemna forma kosmetyku, po umyciu skóra jest świetnie nawilżona.

Szampon Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment przeznaczony do włosów zniszczonych, czyli idealnie pasujący do moich narażonych na przeróżne czynniki zewnętrzne włosów. Codzienne prostowanie i częste farbowanie w ostatnim czasie dały im nieźle popalić, więc ten produkt idealnie wpasował się w moje potrzeby.

Musicie koniecznie wypróbować je na własnej skórze 🙂

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *