FashionNowościParenting

Wiosenna wyprawka

Wiosenna wyprawka

Wiosna nadchodzi, a z wiosną wielkimi krokami nadchodzi wymiana naszej zimowej garderoby na nieco lżejszą 🙂

W tym roku budżet mamy bardzo ograniczony, dlatego usilnie polujemy na promocje i inne korzystne oferty sklepów. Mając dwójkę dzieci to naprawdę spory wydatek przy jednorazowej wymianie wszystkich ubrań.

Mamy swoje ulubione sklepy, w których zawsze możemy spodziewać się szałowych promocji i okazji. Ubranka dosyć kupujemy w Pepco, zawsze wcześniej przeglądamy dostępne gazetki i wypatrujemy super cen 🙂 W tym roku bardzo pozytywnie zaskoczyła nas również oferta Lidla, dzięki której pokusiliśmy się na zakup wiosennych butów dla Zuzi w pięknych kwiatowych wzorach. Wybór był niezwykle trudny, najchętniej zagarnęłabym wszystkie dziewczęce modele, pół godziny zajęło mi podjęcie ostatecznej decyzji: mięta czy zgaszony róż. Jeśli tylko nasze portfele pozwolą to jeszcze poszalejemy, bo ciekawych promocji nie brakuje. Intensywnie poszukujemy również adidasów dla naszych małych Dam, co prawda Lenka ma sporo bucików po starszej siostrze, nowych, nieużywanych, więc akurat o nią nie musimy się martwić, ale Zuzia jak przystało na przedszkolaka w ekspresowym tempie wyrosła ze swoich bucików i czas na zakup czegoś nowego.

Kurtki i płaszczyki to coś czego również nam potrzeba. Lenka po przymiarkach kurtek z zeszłego roku o dziwo nadal się w nie mieści, a przecież urosła i to znacznie od tamtego czasu 🙂 Zuzia jak to Zuzia, tu za krótko, tam za ciasno, trzeba szukać czegoś lekkiego i wygodnego. Nie spodziewałam się, że tak szybko wyrośnie z jesiennych kurtek, które miały starczyć nam do wiosny… Na razie nie trafiłam na nic ciekawego w przystępnej cenie, pewnie jak zwykle skończymy w 5.10.15 lub H&M, chyba że i tym razem mile zaskoczy nas jakaś ciekawa oferta ww wcześniej wspomnianych sklepach. Można dostać niezłego świra od tych wszystkich ubranek dziecięcych, a i tak wiadomo, że w przypadku przedszkolaka starczy to na jeden sezon. Całe szczęście, że mamy dzieci tej samej płci, to chociaż część ubrań zostanie w pełni wykorzystana i zużyta do granic możliwości 🙂

A jak tam u Was z kompletowaniem wiosennej wyprawki?

Comments (2)

  • Ja poluje na promocję ale ceny na juz 8 latke i tak wysokie leginsy 75 zł.. A na młodsza kupuje używane oryginalne z fajnej na fb grupie z okolicy, mogę przymierzyć, zobaczyć jakość ubrań i pepco. Jakoś do Lidia rzadko chodzę

    • zuzulenka says:

      Małgosiu ja mam wszystkie sklepy pod nosem: Lidl, Biedronka, Pepco, tylko czasu mało na bieganie i łapanie okazji 🙂 Ale jak już coś upoluję to mam taką radość jakbym wygrała w totka 🙂 Im większe dziecko tym ceny idą w górę, szkoda bo to jednak spory wydatek, kiedy ma się w domu więcej niż jedno dziecko.

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *