Pisanie to moja pasja, gdzieś tam w głębi tkwi we mnie dusza polonistki. Wszystko nabrało tempa kiedy na świecie pojawiły się nasze Córki. Nie sądziłam, że blog stanie się nieodłącznym elementem naszego wspólnego życia. Dzięki niemu odkryłam w sobie pokłady nowych możliwości, a pisanie zaowocowało i pociągnęło za sobą pasję do fotografii, dzięki czemu stało się to nie tylko miłym akcentem, ale też przerodziło się w ciężką, ale bardzo przyjemną pracę.
 
Zuzulenkowa Mama
 
Treść bloga to właśnie jej zasługa, w chwilach wolnych od pracy i domowych obowiązków to właśnie Ona staje po drugiej stronie komputera i z należytą starannością dba o to, aby każdy nowy wpis był ciekawy, spójny i zrozumiały.
 
Zuzulenkowy Tata
 
To w jego rękach spoczywa wizerunek bloga. Większość zdjęć, cała oprawa graficzna i filmowa to jego zasługa. Z wykształcenia inżynier informatyk. Jego pasja do fotografii i grafiki przerodziła się w ciężką pracę, która daje mu ogrom satysfakcji. Nikt tak jak On, nie potrafi uchwycić najpiękniejszych chwil w jednym ujęciu.
 
Zuzia i Lenka
 
 
Bez tej dwójki nie byłoby tego bloga, nie byłoby NAS <3
 
Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy na blogu.
 
Opcje promocji:
 
– wpis sponsorowany
– wpis produktowy
– testy produktów
– baner reklamowy
– organizacja konkursów
– eventy
– videofilmowanie/ fotografia w szerokim zakresie
– inne

Do tej pory zaufali nam:
http://www.foppapedretti.pl/
 http://www.marbo.pl

http://www.kolalik.pl/index.php

http://printu.pl/

 

https://www.facebook.com/VipPetsPL?fref=ts