Nowości

Zabawa fotografią

Dziś coś dla fanów fotografii 🙂

Świetny sposób na urozmaicenie swoich rodzinnych albumów 🙂

Fujifilm Instax Mini 70 – kompaktowy aparat do fotografii natychmiastowej.

Gwarantujemy, że czeka Was super zabawa.

Dosyć długo zanosiliśmy się z zamiarem nabycia takiego cacuszka, na naszej drodze stawało wiele znaków zapytania, aż w końcu ulegliśmy pokusie.

Aparat Fujifilm Instax Mini 70 wygląda bardzo stylowo, występuje w trzech różnych kolorach (biały, żółty, niebieski) i co najważniejsze drukuje analogowe zdjęcia natychmiastowo po ich zrobieniu. Zdjęcia są wielkości karty kredytowej, dlatego też możecie mieć je zawsze przy sobie. Aparat również jest dosyć niewielkich rozmiarów i przy dobrym układzie zmieściłby się do kieszeni, dlatego jego noszenie nie sprawi Wam trudności, a z pewnością nie obciąży Waszego kręgosłupa.

Nie będziemy się tu zbytnio produkować, wszystkie szczegółowe dane przeczytacie na stronie producenta —-> FUJIFILM

Poniżej w wielkim skrócie przedstawiamy Wam najważniejsze opcje 🙂

Fujifilm Instax Mini 70 wyposażony jest w tryb selfie, dzięki któremu możecie wykonywać całkiem fajne autoportrety.

Dodatkowo aparat posiada lusterko przy samym obiektywie, które ułatwia wykadrowanie ujęcia podczas robienia tzw. „selfie”.

Aparat automatycznie wykrywa jasność otoczenia i odpowiednio ustawia czas otwarcia migawki oraz natężenie błysku. Dzięki temu zdjęcia robione w ciemnych pomieszczeniach będą miały naturalną jasność.

Aparat działa na wkłady „instax mini”, których koszt to około 35zł, za 10 zdjęć, jednak przy rozsądnym użytkowaniu uważam, że jest to świetna opcja do zabawy fotografią.

No i nie oszukujmy się, dla profesjonalnych fotografów to świetny gadżet, który można wykorzystać w wielu sesjach zdjęciowych 🙂

Polecam całym sercem <3

Comments (2)

 • Sylwia N says:

  Jest rewelacyjny! A zabawa nim musi być naprawdę niezapomniana 🙂

  • zuzulenka says:

   Sylwia, dzięki niemu mamy nareszcie wspólne, rodzinne zdjęcie 😀 Żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się na zakup takiego cuda 🙂

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *