Wpis

Zawód Mama

Zawód Mama
Dziś krótko i z jasnym przekazem 🙂
Chcesz być Mamą?
Jasne, że tak – marzysz o tym od zawsze.
I choć przeraża Cię ta ogromna odpowiedzialność, ten niezbyt dobry czas na posiadanie dziecka, to jednak na końcu tego tunelu widzisz zielone światło, które daje Ci nadzieję.
Mówią, że nadzieja matką głupich?!
Widocznie muszę być bardzo głupia, bo gdyby nie nadzieja, już dawno by mnie tu z Wami nie było, a może byłabym ale jako zupełnie inna osoba. To właśnie dzięki nadziei udało mi się przetrwać trudne momenty w moim/naszym życiu. Kto wie co by było gdyby?
Patrzę w te cudowne oczka i myślę sobie, jak mogłam nie widzieć tego szczęścia, które mam obok siebie. Jak mogłam wierzyć, że na nie nie zasługuję?! Nie jestem doskonała, ale mam doskonałe dzieci, które kocham ponad wszystko!!!
I choć czasem dostanę po głowie (tak serio, serio jakimś klockiem czy innym podobnym przedmiotem), choć na ręku mam kilka śladów tych ostrych jak szpilki ząbków, a moje ubranie codziennie rano tuż po wyjściu do pracy ma na sobie niezidentyfikowana obiekty (których jeszcze w trakcie prasowania nie było) to jednak jest w tym coś zabawnego, coś co śmieszy i uszczęśliwia. Gdyby te małe Szkraby, kto by uatrakcyjniał moje życie?
Perfekcja jest przecież passé 🙂
Z dumą prezentuję Wam naszą wesołą ekipę 🙂 
 
To jest moje własne szczęście, lepszego nie mogłam sobie wymarzyć 🙂

 

Comments (2)

 • zabawkowyraj says:

  Dzieci to największe szczęście w życiu 🙂 Bardzo przyjemnie się czytało ten post. Pozdrawiam 🙂

  • zuzulenka says:

   Oj tak to wspaniałe uczucie być Rodzicem. Szkoda tylko, że są takie osoby, które marzą o takim szczęściu i naprawdę na nie zasługują, a niestety muszą długo się o nie starać…
   Pozdrawiam

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *